Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Kapie pod silnikiem - klima ?


estepe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po moich wczorajszych przygodach z aku nigdzie nie jezdzilem ani wczoraj ani dzis, jedynie odpalenie na chwile aby wjechac do garazu.Stal cala noc. Dzis kolo 10 wychodze do garazu a tam pod autem, doslownie pod silnikiem plama "czegos" :no: Polozylem sie pod auto zeby zobaczyc z kad leci ale tam sa oslony plastikowe pod calym przednim podwoziem i pod silnikiem. Na owych oslonkach jest mokro i wisza na nich krople, dotknelem zeby sprawdzic co to i wydaje mi sie ze woda z jakims brudem, raczej nie tlustawa ani sliska. Powiedzcie koledzy czy to moze klima? (oby) Temat byl juz walkowany ale nie znalazlem konkretnego opisu w postach, tej wody jest dosc sporo i rozlegle rozciaga sie wokol oslon. Mam nadzieje ze to nie z tiptronica nic. Dzieki za podpowiedzi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

prawie napewno woda się skrapla i kapie - to norma w klimie, pisze prawie tylko dlatego że wydaje mi się że taka sytuacja ma miejsce częściej latem a nie w zimie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnaowie nie wiem czy to nie plyn chlodzacy ucieka! :( Zajrzalem do zbiorniczka wyrownawczego i plynu jest z 0,8 cm ponizej kreski a pare dni temu dolewalem, tak jak kaza czyli miedzy min a max. W weekend jade na kanal i sie zobaczy. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plyn jest raczej przezroczysty. A co do plynu chlodniczego to nadal jest ponizej min, ale nie spada. Czytalem na forum ze nieraz ma za durze cisnienie i moze sobie tego wiecej wyrzucic ponizej normy min max, a pozniej sie utrzymuje nadal ponizej kreski ale dalej go juz nie ubywa. :blink: Poobsewuje go pare dni i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...