Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Co to za część silnika?


mikefoto

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do TOM77 ja u niego kupowałem odmę do swojego, dałem ok 50 zł więc nie przesadzajcie z tymi wężami ogrodowymi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a vagowales??[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 13:09_________________________________________________a tak zapytam tez

ten dolot tak krzywo zalozony na przepływce bo sam zdjales do zdjecia czy tak z tym jezdzisz?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co wydawać 50zł na plastikową rurkę, skoro za niedługi czas znowu sparcieje i znów będzie problem, skoro można to załatwić za <5zł i mieć na długi czas problem z głowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a vagowales??[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 13:09_________________________________________________a tak zapytam tez

ten dolot tak krzywo zalozony na przepływce bo sam zdjales do zdjecia czy tak z tym jezdzisz?? :kox:

Vagowalem i 1 problem z mieszanką paliwową.

co do fotki to nie moja, znalazłem fotę silnika na allegro i zakolorowałem co mnie interesowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vagowalem i 1 problem z mieszanką paliwową.

niech zgadne za uboga?? :cool1:

u mnie polamana odma powodowala ten blad na wolnych wlasnie, bo powietrze idzie w kosmos zamiast do dolotu dlatego czyta ze mieszanka za uboga

po wymianie na nowa odme jak reka odjal

tylko koszt :kox: nowa odma do mojego 189 zl, po rabacie w aso 150 ale spokój na kilkadziesial tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niebo, na allegro nie było, szukałem zamiennikow nic z tego . Lepiej wydać w aso, jest poprawiona konstrukcyjnie i masz 100 % pewności że będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie jestem pewien ale to chyba cos od rury ODMY.

Kolego a czytałeś wogóle ten temat? Przecież wiadomo, że to odma i o niej dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...