Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plany wojenne USA...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba już ich pogięło $ wali im w głowie :gwizdanie: co chcą zrobić SS na wzór $$ :wallbash:

Opublikowano

Chyba znowu za malo im ropy do tych swoich cadillacow

Opublikowano
:polew: Przecież już ostatnie dwie wojny ich zrujnowały....
Opublikowano

Uwielbiam Twoje "teorie" :D

Nadawałbyś się na dziennikarza "Faktu" albo "Super Expressu" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ma obsesje na punkcie USA :gwizdanie:

Wizy nie dali czy jak :kox:

Opublikowano

Uwielbiam Twoje "teorie" :D

Nadawałbyś się na dziennikarza "Faktu" albo "Super Expressu" :decayed: :decayed: :decayed:

+1

albo pudelka :tongue4:

Opublikowano

nie wiem czy to takie śmieszne jak to jest generał armii amerykańskiej.

Awanse

* podporucznik podporucznik US Army –

* porucznik porucznik US Army – 1966

* kapitan kapitan US Army – 1968

* major major US Army – 1974

* podpułkownik podpułkownik US Army – 1979

* pułkownik pułkownik US Army – 1983

* generał brygadier generał brygadier US Army – 1989

* generał major generał major US Army – 1992

* generał porucznik generał porucznik US Army – 1994

* generał generał US Army – 1996

jak taki gościu mówi mi o planach usa na ataki to bardziej mu na pewno wierze niż KIMOWI.

Opublikowano

nie wiem czy to takie śmieszne jak to jest generał armii amerykańskiej.

Awanse

* podporucznik podporucznik US Army –

* porucznik porucznik US Army – 1966

* kapitan kapitan US Army – 1968

* major major US Army – 1974

* podpułkownik podpułkownik US Army – 1979

* pułkownik pułkownik US Army – 1983

* generał brygadier generał brygadier US Army – 1989

* generał major generał major US Army – 1992

* generał porucznik generał porucznik US Army – 1994

* generał generał US Army – 1996

jak taki gościu mówi mi o planach usa na ataki to bardziej mu na pewno wierze niż KIMOWI.

Tylko że ja NIC nie mówię na ten temat :cool1:

Opublikowano

nie wiem czy to takie śmieszne jak to jest generał armii amerykańskiej.

Awanse

* podporucznik podporucznik US Army –

* porucznik porucznik US Army – 1966

* kapitan kapitan US Army – 1968

* major major US Army – 1974

* podpułkownik podpułkownik US Army – 1979

* pułkownik pułkownik US Army – 1983

* generał brygadier generał brygadier US Army – 1989

* generał major generał major US Army – 1992

* generał porucznik generał porucznik US Army – 1994

* generał generał US Army – 1996

jak taki gościu mówi mi o planach usa na ataki to bardziej mu na pewno wierze niż KIMOWI.

niom i tak sobie w tv mówi że bedzie wojna :polew:

Opublikowano

niom :kox:

A w co nie wierzysz? Aha sorry pewnie znaleźli sobowtóra tego generała i nagrali taki filmik żeby się z amerykańców pośmiać :kox:

Obczajcie sobie teraz na ceny paliw choćby. Nie zdziwię się jak będzie 6zł za litr na następne wakacje

Opublikowano

Kolejny temat w którym każdy ma inny pogląd :kox: Z Iranem napewno nie mieli by lekko :kox:

Opublikowano

niom :kox:

A w co nie wierzysz? Aha sorry pewnie znaleźli sobowtóra tego generała i nagrali taki filmik żeby się z amerykańców pośmiać :kox:

Obczajcie sobie teraz na ceny paliw choćby. Nie zdziwię się jak będzie 6zł za litr na następne wakacje

będzie i więcej :cool1:

Opublikowano

a obczajcie sobie temat libiii i ataku na libie. Gdzie nie musieli płacić za prąd, każdy miał zagwarantowane mieszkanie, ale mają rope niestety i ONZ wjechało haha nie wiem jak można tego nie widzieć że walczą o rope teraz amerykany

Opublikowano
  • Autor

Uwielbiam Twoje "teorie" :D

Nadawałbyś się na dziennikarza "Faktu" albo "Super Expressu" :decayed: :decayed: :decayed:

Akurat Iraku, Afganistanu i Libii nie zaatakowali? :mysli:

Ma obsesje na punkcie USA :gwizdanie:

Wizy nie dali czy jak :kox:

Jakoś nigdy mi się nie spieszyło odwiedzić USA, tylko chcę pokazać kto tu jest prawdziwym "terrorystą" :hi:.

a obczajcie sobie temat libiii i ataku na libie. Gdzie nie musieli płacić za prąd, każdy miał zagwarantowane mieszkanie, ale mają rope niestety i ONZ wjechało haha nie wiem jak można tego nie widzieć że walczą o rope teraz amerykany

Zawsze walczyli... Wielcy obrońcy demokracji :polew: :polew: :polew:. Zabolało ich, że Kadafi ich wygonił z Libii na początku lat 70tych i utracili kontrole nad ropą...

Opublikowano

Skyliner89, nie bierz tego tak do siebie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Nie ma sensu tracić życia na szukanie spisków wszędzie dookoła.

Są dwa rozwiązania:

- albo masz rację - więc i tak szkoda czasu na takie dyskusje, bo wtedy i tak mamy przejebane

- albo nie masz racji - wtedy w ogóle szkoda czasu na takie dyskusje

:D

Podziwiam Cię, że chce Ci się szukać i analizować takie informacje :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja tam wolę być świadomy tego niż się oszukiwać że wszystko jest spoko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Skyliner89, nie bierz tego tak do siebie :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Nie ma sensu tracić życia na szukanie spisków wszędzie dookoła.

Są dwa rozwiązania:

- albo masz rację - więc i tak szkoda czasu na takie dyskusje, bo wtedy i tak mamy przejebane

- albo nie masz racji - wtedy w ogóle szkoda czasu na takie dyskusje

:D

Podziwiam Cię, że chce Ci się szukać i analizować takie informacje :decayed: :decayed: :decayed:

Nie biorę tego do siebie :hi:.

Mam rację, ale większość uważa, że USA jest "spoko".

Jak byłem mały zastanawiałem się dlaczego Arabowie tak nienawidzą amerykanów... Teraz już wiem dlaczego tak jest :good:.

Może kiedyś USA zapłaci za swoje zbrodnie. Nawet amerykanie już nie ufają rządowi USA.

Opublikowano

Polacy też rządowi nie ufają i tym się jakoś nie przejmujesz? Przecież chyba bardziej Cię dotyczy to co się w Polsce dzieje niż w USA.

Druga sprawa to nie szkoda Ci życia na przejmowanie się takimi rzeczami, jeszcze będziesz miał w życiu poważniejsze problemy więc lepiej cieszyć się życiem a nie tylko wszystko widzieć w czarnych barwach.

ja tam wolę być świadomy tego niż się oszukiwać że wszystko jest spoko

Jak Ci to w czymś pomaga to spoko.

Opublikowano

Kolego nie wiem czy wiesz ale wydarzenia w Hameryce wpływają na cały świat, cenami ropy nie reguluje chyba polska? Zobaczymy jak będzie bena za 6-7zł to będziesz grzał z buta wszędzie lub rowerem jeździł i wtedy sobie rozkminisz że chyba coś jest nie tak.

Polacy też rządowi nie ufają i tym się jakoś nie przejmujesz? Przecież chyba bardziej Cię dotyczy to co się w Polsce dzieje niż w USA.

:wallbash: a polacy nie uczestniczą w misjach z amerykanami na irak itp?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.