Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Napęd quattro nie działa!


jony88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie działa mi napęd Quatrro co może być tego przyczyną,walnięty dyfer? Do wymiany mam prawy przegub bo już chrobota konkretnie. Dzisiaj wieczorem jestem umówiony z mechanikiem więc będe wiedzieć pewnie co i jak. Czy walnięty przegub ma coś wspólnego z napędem?

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania od razu powinny lądować w koszu .... nie wiesz przegub nie ma nic wspólnego z napędem ... z napędem ma wspólnego najwięcej kierownica :wallbash:

Byłem na 99% pewien ,że nie ma zależnościa,ale to moje pierwsze audi w Quattro więc wolałem zapytać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania od razu powinny lądować w koszu .... nie wiesz przegub nie ma nic wspólnego z napędem ... z napędem ma wspólnego najwięcej kierownica :wallbash:

nieladne to bylo

ja bym dal kropka

jony88, poczekaj na kogos od QT, zaraz ktos Ci odpowie

Ogólnie to sprawa wygląda tak że zupełnie nie rozumiem takich pytań ... z pytania całkowicie nic nie wynika poza tym, że autor jedzie dzisiaj do mechanika .... to po co się pytać ? To tak jakbyś zapytał nie działa mi komputer dlaczego ? .....

Albo się umie zadać i sformułować konkretne pytanie (tresciwie) albo nie .... i w przypadku tej drugiej opcji w ogóle nie powinno się zabierać głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze pytanie, to skad wiesz że na pewno nie działa napęd?

Bo ciągnie tylko przód,jak ruszam ze świateł dodam gazu mocniej to przednie koła boksują a powinien odpychać na 4 łapki przecież. Próbowałem na plaży i jest to samo.[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 15:40_________________________________________________Nikt nie ma pomysłu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś go wykastrował? auto już takie kupiłeś? na forum był już taki B5 co podwozie miał od Q a napędu nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania od razu powinny lądować w koszu .... nie wiesz przegub nie ma nic wspólnego z napędem ... z napędem ma wspólnego najwięcej kierownica :wallbash:

nieladne to bylo

ja bym dal kropka

jony88, poczekaj na kogos od QT, zaraz ktos Ci odpowie

Ogólnie to sprawa wygląda tak że zupełnie nie rozumiem takich pytań ... z pytania całkowicie nic nie wynika poza tym, że autor jedzie dzisiaj do mechanika .... to po co się pytać ? To tak jakbyś zapytał nie działa mi komputer dlaczego ? .....

Albo się umie zadać i sformułować konkretne pytanie (tresciwie) albo nie .... i w przypadku tej drugiej opcji w ogóle nie powinno się zabierać głosu

Z twojej odpowiedzi też nic konkretnego nie wynika to po co się odzywasz :?: Jak się nie ma nic konkretnego do powiedzenia to się nie powinno w ogóle zabierać głosu :chytry:

Jak nie podobają Ci się takie pytania to po co je czytasz i jeszcze starasz się spuścić żeby coś odpisać :chytry: Nie podoba Ci się albo nie umiesz pomóc to nie zaglądaj do wątków... proste nie :chytry:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wsadz glowe pod tylny zderzak i zobacz czy masz Q

widac dyfer, wał i pólosie

albo ktos Ci wcisnał kit że to Q, bo watpie aby koła buksowały na asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...