Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] AVF quattro - Spankowóz by Spanky [ update - GTB1756VK ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jako że jakiś czas temu stałem się posiadaczem AVF w quattro to po ogarnięciu mechaniki i doprowadzeniu auta do należytego porządku postanowilem nadac mu należytego wigoru i zapodałem modyfikację mojego autorstwa.

Poniżej co pokazała hamownia DYNOMET .

mojavf.th.jpg

Program miał być mocny na górze i rozsądny na dole .

Jako takie dymienie nie występuje , przy mocnym gnieceniu pod koniec 4000 rpm pojawia się delikatna smuzka , jako ze jestem świadomym uzytkownikiem TDI to tak sobie zostawiłem :naughty:

P.S auto ma 187 kkm oryginalnego przebiegu i uklad wtryskowy jest nad wyraz zdrowy :cool1:

Opublikowano

jakie doladowanie i dawka?

Opublikowano
  • Autor

Piekny wynik :) ile mialo w serii

nie wiem jakos nie bylo okazji zmierzyc, auto mialo wgrana wydumke z firmy na "V" :naughty: , i od razu wgralem cos spod swojej reki.

jakie doladowanie i dawka?

doladownie nie przekracza 1.45 , dawka, a bardziej czasy troszke bardziej wysrubowane niz w standardowej modyfikacji, poza tym troszke innych niestandardowych zmian w programie.

p.s wynik mocno wysrubowany i podejrzewam ze podczas letnich temp to dymienie bedzie mocniejsze bo fura ma ori IC, no ale okres zimowy za pasem takze nie bedzie zle :evil:

Opublikowano

183 kuce na seryjnej dmuchawie? i tylko 1.45 doladowania?

do tego seryjny IC? :mysli:

Opublikowano

183 kuce na seryjnej dmuchawie? i tylko 1.45 doladowania?

do tego seryjny IC? :mysli:

Czemu nie? To tylko 5-8KM więcej od mocnych programów a tutaj lekko poddymia.

Opublikowano

w lato ubedzie troche

Opublikowano
Czemu nie? To tylko 5-8KM więcej od mocnych programów a tutaj lekko poddymia.

robi sie 175 KM ale nie myslałem ze na takim doladowaniu

Bo Nm bezpieczny dla sprzegła

Opublikowano
  • Autor

183 kuce na seryjnej dmuchawie? i tylko 1.45 doladowania?

do tego seryjny IC? :mysli:

badz konsekwentny w tym co piszesz bo tutaj jakos watpliwosci nie miales .... :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202039.0;highlight=avf

napisalem ,program jest mocny dla swiadomego uzytkownika ,poza tym jest kilka innych rzeczy w sofcie ktorymi mozna troszke dodac nie tylko samym doaldowaniem TDI zyje :wink4:

Opublikowano

Wow Spankej , gratuluję ostatni dobry dizel i takie kreseczki :good:

Opublikowano

zdrowy uklad wtryskowy pokazal mozliwosci...

spanky bedzie nastepny stage?

Opublikowano
  • Autor

zdrowy uklad wtryskowy pokazal mozliwosci...

spanky bedzie nastepny stage?

plany sa , jak sie nie zmienia to rusze z tematem dopiero na wiosne ...

Opublikowano

Piekny wynik :) ile mialo w serii

nie wiem jakos nie bylo okazji zmierzyc, auto mialo wgrana wydumke z firmy na "V" :naughty:

:tongue4: spoko , spoko bedzie na pewno korekta :naughty:

Opublikowano
  • Autor
badz konsekwentny w tym co piszesz bo tutaj jakos watpliwosci nie miales .... wink4

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202039.0;highlight=avf

ja nie neguje, Pogratulowac wyniku :good:

bardziej zdziwiony jestem.

tez bylem zdziwiony ze tyle wyszlo, mam swiadomosc ze to DYNOMET ,ale byl wczoraj u mnie na pomiarze mikolaj85 z standardwoym softem na 172 PS i 374 Nm + nie wystrojona sprezarka CAHA

pomiar wyszedl taki :

avfcahaniewystrojone.th.jpg

a tutaj wykres po samym sofcie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202417.0;highlight=a

i w sumie to przez Mikołaja zmierzylem swoje padlo [jakos osobiscie cyferki mnie nie obchodza :cool1: ] bo jak mierzylem jego auto to wydawalo mi sie ze moje jedzi podobnie... :evil:

Opublikowano

hamulce zrobione ? :bag: :bag: :bag: :bag:

Opublikowano
i w sumie to przez Mikołaja zmierzylem swoje padlo [jakos osobiscie cyferki mnie nie obchodza cool1 ] bo jak mierzylem jego auto to wydawalo mi sie ze moje jedzi podobnie...

bo w sumie 5-8 KM to sie nie odczuje, zreszta juz nie raz było ze wykresem sie nie jedzi :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 12:28_________________________________________________

hamulce zrobione ? bag bag bag bag

Pan czuwa :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie chce żeby zrobił głupote, bo przymiarka jest na 312/255mm zamiast 320/288 mm

a kto na takich jezdzi to wiem o czym mówię

Opublikowano

Sa tacy to smigaja na 288 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wszystko w swoim czasie ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.