Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Bagażnik typu BOX


hofi7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję jakiegoś BOXu do mojej a4, nie koniecznie musi to byc coś nowego? ale potrzebuję jakiejś opini od kogoś kto takowy już ma. Nie chce jakiegoś wielkiego i brzydko wyglądającego. Prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Określ się na co go potrzebujesz np tylko do przewozu nart czy np do przewozu nart w zimę a latem na wyjazd wakacyjny. Są bardzo różne rodzaje boksów małe, duże, średnie. W grę wchodzi też cena bo przedziały cenowe są bardzo duże. Ja posiadam box thule atlantisa 780 dla mnie rewelacja w zimę pakuje do niego snowboardy a latem bagaż na wakacje :decayed: Jak dla mnie rewelacja :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w Avancie są jakieś czujniki w relingach. Jak zapniesz coś na nie to auto "czuje" że jest coś na dachu i bierze poprawkę na ESP.

Pasowało by też poczytać na ten temat żeby nie kupić czegoś co się z autkiem nie zgra.

Poprawcie mnie jak plotę głupoty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że w Avancie są jakieś czujniki w relingach...

Pierwsze słyszę. Skąd masz takie informacje?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakiegoś BOXu do mojej a4, nie koniecznie musi to byc coś nowego? ale potrzebuję jakiejś opini od kogoś kto takowy już ma. Nie chce jakiegoś wielkiego i brzydko wyglądającego. Prosze o opinie.

stary

mało informacji dałeś - trudno coś radzić

doprecyzuj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja posiadam X-trema 190cm długości 80cm szerokości pojemność 550litrów ładowność 75kg max.Na takie parametry musisz zwrócić uwagę.Ale ma jeden plus cena do jakości :good: i jeden minus :thumbdown: otwiera się tylko na jedną stronę.Posiadam go od 5lat i jestem zadowolony.Ale jak w przyszłości będę zmieniał to tylko na THULE warto trochę dołożyć.Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...