Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota;) ja zamierzam w mojej Audi zrobić to samo, mam jeszcze takie pytanko do Ciebie bo w tylnym prawym zacisku tłoczek mi do końca nie odbija, i koło mi się lekko grzeje latem jak były duże temperatury to bardziej to było czuć. Wyczyściłem prowadnice, przesmarowałem je, tłoczek dokladnie tak samo też przesmarowałem a i tak popompuję się pedałem i koło tak swobodnie się nie obraca jak z lewej strony. Dodam że kiedyś ten zacisk mi regenerował mechanik czy mógł założyć jakieś inne oringi i uszczelki?? albo porysować zacisk w środku jak wymieniał tam wszystkie te części i dlatego tłoczek nie odbija? czy może jest jakiś inny powód? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tłoczek jak go przesmarowałem to palcami go już można było wkręcać, a wszystko zamontowałem nacisnąłem kilka razy hamulec, wszystko się ułożyło i z powrotem to samo koło ciężej się kręci niż z lewej strony.

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

zapieczony na mosiężnej tulei standardowa usterka

co i na jakiej mosiężnej tulei jest zapieczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze chodzi o tą mosiężną tulejką na połączeniu zacisku z mechanizmem ręcznego????

Albo szukaj nowego zacisku albo wyślij to do dev-a:wink:

Znajdź stary przewód hamulcowy i zaślep go w ten sposób nie uziemisz auta albo nakrętka ale moim zdaniem przewód jest łatwiej dostać:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze chodzi o tą mosiężną tulejką na połączeniu zacisku z mechanizmem ręcznego????

Albo szukaj nowego zacisku albo wyślij to do dev-a:wink:

Znajdź stary przewód hamulcowy i zaślep go w ten sposób nie uziemisz auta albo nakrętka ale moim zdaniem przewód jest łatwiej dostać:kox:

Raczej chyba nie to bo ręczny odbija normalnie, już to sprawdzałem i ręczny nie ma nic do tego bo tak się nawet dzieje jak linki od ręcznego nie podpinałem, więc wydaję mi się że to nie to bo ręczny odbija znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...