Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] wtrysk sterująncy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie jeżeli miałem błąd na vagu 00542 g80[ czujnik uniesienia igły] prawdopodobnie jest to wtrysk sterujący :thumbdown:

bo wczoraj miałem awarie audi stanęło tak jak by paliwo nie dochodziło i nie mogłem już dalej odpalić

to może być efekt tego wtrysku sterującego czy padła pompa wtrysku :(

Opublikowano

tak to wtrysk ... sprawdź okablowanie od wtrysku do ECU ... jeżeli będzie ok to wtrysk do wymiany

Opublikowano

Dziunek nie chcę Cię straszyć ale:

- u siebie z rozwalonym wtryskiem sterującym jeżdziłem bez prawie żadnych problemów dość długo

- koleżanka w 1.9 tdi z rozwalonym wtryskiem jeżdziła też dość długo tyle że strasznie hałasował silnik - normalnie traktor

Mogła się zapowietrzyć pompa, przewody paliwowe albo sama pompa paść czego oczywiście Ci nie życzę. Najpierw posprawdzaj wszystko a później ewentualnie zmianiaj. Może u Ciebie błąd z g80 uniemożliwia pracę silnika??

Opublikowano
  • Autor

też mi sie wydaje ze to może pompa wtryskowa przed stanięciem auta objawy silnika były takie

czułem na pedale gazu drgania silnika i drżał cały silnik delikatnie a potem mi staną i zapaliły sie wszystkie kontrolki probowałem go jeszcze odpalić ale za trzecim razem zapalił w tedy dałem pedał gazu w podłogę obroty były 1200 max i zgasł

i dale już nie odpalił jutro wale do warsztatu na vaga i będzie jasne :( a jak to pompa to już nie wiem co zrobić

kupić używana czy nową ale a ciekawe ile kosztuje pompa wtryskowa nowa może jakiś zamiennik nie oryginał

bo nie mogę z należ w internecie nowych pomp wtryskowych tylko są same używane :slina:

Opublikowano

bo nowa to tylko w ASO ale zaplacisz tyle co 1l4 samochodu,spokojnie poczekaj z tym do rozebrania

Opublikowano
  • Autor

siema to nie jest na sczeszcie pompa błąd dalej wystąpił ten sam szukają dalej przyczyn :przebiegly:

Opublikowano

niech zobacza ten wtrysk sterujacy!!!

Opublikowano
  • Autor

chyba to jednak pompa wtryskowa wszystkie czujniki ok przewody też ale jest słabe ciśnienie

na pompie coś słabo podaje paliwo niby leci ale nie tak jak powiano być wtryski też są ok [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 19:42 _________________________________________________ wyszło że jednak uszczelniacz [symering] na pompie poszedł i pompa wtrysku łapała lewe powietrze :kwasny:[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 09:17 _________________________________________________siemka

furka naprawiona wyszło do wymieniany w pompie symering i zaworek robił pompę serwis boscha koszt cały z wszystkim wyniosło mnie 1700 zł gwarancja na pompę jest 2 lata teraz śmiga furka :evil: pozdrawiam dziuniek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.