Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę jak chłopaki się bawią

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe ile punktów w polsce bym dostal za takie cos ?? :polew:

Opublikowano

Ciekawe ile punktów w polsce bym dostal za takie cos ?? :polew:

0 punktów - taryfikator tego nie obejmuje :polew::decayed: Wg mnie to czubki - w necie są filmiki na których widać jak giną inni, widzowie - też niekoniecznie mądrzy :decayed::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Dziwne to że tak to wszystko się toczy i co dziwniejsze ludzie są w środku.

Za dużo mają kasy i wolnego czsu.tz zawód syn.

Szkoda gadać fajnie się ogląda ,ale szkoda ich i tych postronnych ludzi :)

Opublikowano

Widocznie chłopaki wychodzą z założenia, że jest ryzyko i jest zabawa. Brak pytań :kox:

Opublikowano

mieszkajac tam w dobrze postawionej rodzinie kazdy moze robic co chce

wujek szejk i jazda :]

Bedac ostatnio w Egipcie rozmawialem z czlowiekem, ktory mieszka tam od kilkunastu lat (Polak)

spytalem sie go czy duzo jest wypadkow na drogach bo jak widzialem ich styl jazdy to az ciarki przechodzily

koles odpowiedzial ze bardzo duzo, ale tylko i wylacznie w nocy, w dzien nie spotyka sie wypadkow

jadac po tej rozmowie wieczorem przez tamtejsze drogi zoorientowalem sie dlaczego tak jest :shocked:

oni jezdza bez swiatel w nocy, fakt wszystkie maja oswietlone i szerokie

najlepsza jest u nich jazda na rondzie

ruch maja prawostronny jednak nie chce im sie objezdzac ronda zeby zawrocic tylko od razu zawracaja

nastepna ciekawostka jest jazda na 2 pasmowej drodze na 4 samochody

no i bezustanne trabienie i uzywanie szperaczy

jak sie spytalem swojego kierowcy dlaczego to robi to uslyszalem "just for fun" :laghing2:

no i paliwko po 0,75 :hi:

Opublikowano

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

Opublikowano
  • Autor

Śmieszne ceny.Tylko pozazdrościć,duże pojemości , duże moce i spalanie i wszystko w nosie!!! :th:

Opublikowano

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

hehehe tez o Iranie słyszałem ostatnie , jak uslyszalem dlaczego strajkują to myślałem ze spadnę ze stołka .

Ja pierdziele normalnie nie do wiary , jak by u nas benzin byl po 25 groszy .......... ehhh nawet niechce myslec hyhyhy

Opublikowano
  • Autor

SAME RS4!!! by jeżdziły he

Opublikowano

ale Polody przy chłopakach wymięka :)

Opublikowano

Czubki jak to ktos wyzej napisał... :)

Opublikowano

chłopaki lubią się bawić po prostu :naughty: , co do paliwka w egipcie to litr raczej ropki :mysli: kosztuje mniej niz litr mineralnej i jakies 6 miesiecy temu było to 50groszy za litr :)

PS ostro się chłopaki nakręca tą kierownicą :naughty:

Opublikowano

Coz... Zwariowane wariaty jednym słowem!! :shocked: A jak w Poland po tyle było paliwko to by człowiek z auta nie wysiadał :naughty:

Opublikowano

Ceny paliwa w krajach arabskich powalają na kolana. Nie wiem ile kosztuje litr w Arabii Saudyjskiej ale widziałem ostatnio na TVN reportaż z Iranu w którym mówili, że kierowcy strajkują bo litr benzyny kosztuje w przeliczeniu na nasze 25 groszy :polew::kox::wallbash: Brak pytań

Byłem rok temu w Dubaju i litr paliwa w przeliczeniu kosztuje około 2PLN. Myślę, że w Iranie podobnie i chyba jakiś błąd sie wkradł z tymi 25gr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.