Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to jeszcze tylko zetrzyj to swiecace smarowidlo z poduszki i bedize super :facepalm:

tzn??:eusathink:

wysmarowales czym tlustym i swiecacym chyba - w kazdym razie tak na zdjeciu wyglada :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
to jeszcze tylko zetrzyj to swiecace smarowidlo z poduszki i bedize super :facepalm:

tzn??:eusathink:

wysmarowales czym tlustym i swiecacym chyba - w kazdym razie tak na zdjeciu wyglada :wink:

to tak kijowo wyszlo na foto bo ja niczym nie smaruje środka ani nie plakuje u mnie tylko jest przecierane wilgna szmatka albo taka szmatka do kurzu:wink:

---------- Post dopisany 31-05-2012 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2012 at 12:01 ----------

Nowy mały modzik wskoczyły dystanse 17mm:decayed: Bart's dzieki za podpowiedz jesli chodzi o grubosc wyszlo idealnie z nadkolem :decayed:

e183a47eca6cdd1em.jpg

40d790098389194em.jpg

4389902624fc0b4dm.jpg

b69be289ce63e890m.jpg

5553231ecc5e3906m.jpg

Opublikowano

Ja też zakładam ale 13mm bo na 15mm już obcierało. Jakie masz ET w tych felgach i szerokośc?

Opublikowano
  • Autor

wiesz co ET 45 a szerokosc chyba 8.5''

Opublikowano

Paweł nie mogłem odebrać.. co tam:>? PM jak coś;>

Opublikowano
wiesz co ET 45 a szerokosc chyba 8.5''

no to ja mam ET 29 i też jest lux :decayed:

Opublikowano
  • Autor
wiesz co ET 45 a szerokosc chyba 8.5''

no to ja mam ET 29 i też jest lux :decayed:

no tak bo to jest takie idealne et dla a4 jezeli chce sie miec kolo rowno z nadkolem :decayed:

Opublikowano

Kiedy można podjechać ?

Ja często jestem ostatnio w Niegowonicach to byśmy sie zderzyli.

Oblukałbym na żywo te dystanse.

Opublikowano
  • Autor
Kiedy można podjechać ?

Ja często jestem ostatnio w Niegowonicach to byśmy sie zderzyli.

Oblukałbym na żywo te dystanse.

w sobote bo jutro mnie nie ma pasuje ci??

moge podjechac na slawków np

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wozidło 1 klasa ! mistrzu zdejmuj te relingi ! :wink:

Opublikowano
  • Autor
wozidło 1 klasa ! mistrzu zdejmuj te relingi ! :wink:

dzieki Szef :decayed: relingi zostaja bo nie podoba mi sie bez :wink:

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

To teraz dystans na przód bo trochę komicznie to wygląda :wink:

oj ty to zawsze musisz sie do czegos przyczepic :decayed: jest dobrze tak jak jest nie chce miec caly czas zachlapanego autka bo tak by zapewne bylo jak przednie kolo bym troszku wystawil

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

a tu pare fotek mojego maleństwa z wczorajszego vaga :decayed:

4622f6c5a3986dabm.jpg

9977ec10240aa105m.jpg

050edbe38f88c24am.jpg

af31f062ea5bef16m.jpg

00ea60e7bcbe7f66m.jpg

no i fotka calej naszej ekipy z a4 klubu dzieki tak licznej grupce dostalismy dyplom za najliczniejsza grupe na zlocie pozdro dla wszystkich :thumbup1:

5fd23340322fff85m.jpg

Opublikowano

Dobrze się trzyma franca na zakrętach pomimo braku q :kox:

Opublikowano

autko bardzo ładne , obejrzałem na żywo.

miło było poznać , pozdrawiam

Opublikowano
Dobrze się trzyma franca na zakrętach pomimo braku q :kox:

Pewnie niezle byłeś wstawiony :naughty:

Opublikowano
Pewnie niezle byłeś wstawiony :naughty:

Tam tylko byłem smakoszem nie takim alkoholikiem jak w BT :naughty:

Ale i tak trzeba było spróbować "lane" jakie mają :grin::decayed:

Opublikowano
To teraz dystans na przód bo trochę komicznie to wygląda :wink:

oj ty to zawsze musisz sie do czegos przyczepic :decayed: jest dobrze tak jak jest nie chce miec caly czas zachlapanego autka bo tak by zapewne bylo jak przednie kolo bym troszku wystawil

Ale jak tył jest ochlapany to może być :decayed:

A tak poza tym to fajne to masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
autko bardzo ładne , obejrzałem na żywo.

miło było poznać , pozdrawiam

dzieki twoja tez niczego sobie tylko dawaj s-line zewnetrzny i bedzie koks:decayed: a fela u ciebie mega wyglada

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Dobrze się trzyma franca na zakrętach pomimo braku q :kox:

Pewnie niezle byłeś wstawiony :naughty:

oj musze tu bronic PABLA bo pelna kulturka byla nie musial wracac w bagazniku :grin::wink:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

A tak poza tym to fajne to masz :decayed:

dziekuje miło :hi:

Opublikowano
:shock3: grubo ,grubo doinwestowana dupowóz jak lala :kox::kox: chyba już nie jesteś kolegą od Marcina :polew::polew: Bardzo fajna sztuka :oklasky: tylko tak dalej :wink:
Opublikowano

piękne auto. Marzy mi sie takie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.