Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fantowski gdzie moje fotki :decayed: bo cos nie moge pobrac ich z tego linka:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

za 3 lata będę chciał Ci je sprzedać :decayed:

hmm pozyjemy zobaczymy ale moze uwale do 3 lat 6 w totka i kupie sobie rs5 :decayed:

Opublikowano
fantowski gdzie moje fotki :decayed: bo cos nie moge pobrac ich z tego linka:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

za 3 lata będę chciał Ci je sprzedać :decayed:

hmm pozyjemy zobaczymy ale moze uwale do 3 lat 6 w totka i kupie sobie rs5 :decayed:

no ja normalnie mogę pobrać:

próbuj -> http://wyslijto.pl/files/download/tl659hn2xy

hasło znasz, masz na PW

Opublikowano
  • Autor

fantowski masz szczescie mam fotki :) dziekowac :wink:

Opublikowano
fantowski masz szczescie mam fotki :) dziekowac :wink:

:dancing::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

kolejny modzik lezy juz sobie w domku :banan:dokladka od cupry r

cef5f5dd573f3588m.jpg

3d29cdf5b086c9cam.jpg

Opublikowano

Ja swoją sprzedałem po dwóch miesiącach :kwasny: nie przekonała mnie

Opublikowano
  • Autor

Ja swoją sprzedałem po dwóch miesiącach :kwasny: nie przekonała mnie

a to czemu??

Opublikowano

Ja swoją sprzedałem po dwóch miesiącach :kwasny: nie przekonała mnie

a to czemu??

Bo to takie agro tuningowe :decayed: poza tym na czarnym tego prawie nie będzie widać.

Opublikowano
  • Autor

wiedzialem ze zaraz tu wpadniesz i powiesz kilka milych slow :grin: doigrasz sie kiedys :punish::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no zeby mi to bylo przed ostatni raz :wink::decayed:

Opublikowano
:shock3: Czekam na efekt, też ostatnio o niej myślałem żeby posadzić auto wizualnie:decayed:
Opublikowano

i już wiem kto mi dokładkę sprzątnął :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:shock3: Czekam na efekt, też ostatnio o niej myślałem żeby posadzić auto wizualnie:decayed:

sam jestem strasznie ciekawy efektu :naughty:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

i już wiem kto mi dokładkę sprzątnął :decayed:

hehehe no tym razem mi sie udalo :decayed: ale jak cos to wiesz ze moge zalatwic :decayed:

Opublikowano

jak dokąłdka siedzi można zerknąć w wątku czestera

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-1-9-quattro-193km-s-line-s4-tyl-rs4-19-white-dekory-str-11-a-156015/

widziałem na żywo i robi robotę choć to mod z tych dla niektórych "niewidzialnych" dodatków :decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak dokąłdka siedzi można zerknąć w wątku czestera

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-1-9-quattro-193km-s-line-s4-tyl-rs4-19-white-dekory-str-11-a-156015/

widziałem na żywo i robi robotę choć to mod z tych dla niektórych "niewidzialnych" dodatków :decayed:

dla mnie ten dodatek to bardzo sliczny modzik :slina:ciekawe jak wyjdzie u mnie :decayed:

ale wkoncu tez znalazlem 3 z 4 czesci tego co szukam od bardzo dawna :) juz niedlugo jak ktos bedzie chcial to bede mial do sprzedania listwy od s-line moje :D

Opublikowano

świetne zmiany..

auto wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku..

Opublikowano

Paweł masz ta tylna szybę ?

Opublikowano
  • Autor
Kiedy montujesz tą dokładkę z cupry?

jak Marcin znajdzie chwilke czasu :D stresuje go zeby to bylo jakos szybko

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Paweł masz ta tylna szybę ?

tak juz mam i nawet taka sama :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.