Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
używki jak są to 300-350 sobie wołają, lepiej kupićnowe, bo ze stanem różnie bywa :wink:

dokladnie popieram ja jak bym wiedzial wczesniej ze one takie takie sa w ASO to bym sie nie bawił w używane

racja, Paweł jak będę chciał sobie sprawić to dam znać, albo jak byś jechał czasem do ASO to napisz mi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spoko pisz ja tylko wykonam jeden telefon i juz je masz :decayed::decayed:

Opublikowano
Spoko pisz ja tylko wykonam jeden telefon i juz je masz :decayed::decayed:

:thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor
Spoko pisz ja tylko wykonam jeden telefon i juz je masz :decayed::decayed:

:thumbup1::kox:

wiesz ze ja pomocny jestem:decayed:

Opublikowano
Spoko pisz ja tylko wykonam jeden telefon i juz je masz :decayed::decayed:

:thumbup1::kox:

wiesz ze ja pomocny jestem:decayed:

wiem ;):kox:

Opublikowano

Pawlik relingi ordzinal czy malowane :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Pawlik relingi ordzinal czy malowane :whistling:

orginal bo ja mam ori shadow line:decayed:

Opublikowano
Pawlik relingi ordzinal czy malowane :whistling:

orginal bo ja mam ori shadow line:decayed:

Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
  • Autor
Pawlik relingi ordzinal czy malowane :whistling:

orginal bo ja mam ori shadow line:decayed:

Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

no to jak sie nazywa ten pakiet ze masz wszystko czarne??? Tzn relingi, grille, ramki przy szybach i ta listwe na czarnym zderzaku??

Opublikowano
Pawlik relingi ordzinal czy malowane :whistling:

orginal bo ja mam ori shadow line:decayed:

Nie mam takiego czegoś w Audi:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

no to jak sie nazywa ten pakiet ze masz wszystko czarne??? Tzn relingi, grille, ramki przy szybach i ta listwe na czarnym zderzaku??

4ZMPakiet Optyczny „czerń“.

Jak zwał tak zwał, "shadow line", "titanium package" - spotkałem się już z różnymi nazwami :)

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano

Shadow Line jest w BMW:wink:

Opublikowano
  • Autor
Shadow Line jest w BMW:wink:

co wujek google podpowiedzial :)

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

no dobra jak zwal tak zwal wazne ze jest zajeb... :)

Opublikowano
Shadow Line jest w BMW:wink:

co wujek google podpowiedzial :)

:facepalm:

Opublikowano

fajnie się jeździ tym Twoim dyliżansem :decayed: i wyj.b ten mat z grilla :wink: idź w połysk jak ja

Opublikowano
  • Autor
fajnie się jeździ tym Twoim dyliżansem :decayed: i wyj.b ten mat z grilla :wink: idź w połysk jak ja

fantowski wiesz dobrze ze tak zrobie :)

Opublikowano
fajnie się jeździ tym Twoim dyliżansem :decayed: i wyj.b ten mat z grilla :wink: idź w połysk jak ja

fantowski wiesz dobrze ze tak zrobie :)

chyba 1 raz chcesz coś zrobić jak ja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
fajnie się jeździ tym Twoim dyliżansem :decayed: i wyj.b ten mat z grilla :wink: idź w połysk jak ja

fantowski wiesz dobrze ze tak zrobie :)

chyba 1 raz chcesz coś zrobić jak ja :tongue4:

a wiesz dobrze ze nie tylko to :P

Opublikowano
Paweł nie wiesz jak tam w ASO kształtują się ceny podstopnicy i nakładek z RS4 ?

dokladnie 440zl chyba z tego co pamietam komplecik :)

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 23:40 ----------

Ledy w podsufitce przy zapalaniu mają takie mrugnięcie jak jarzeniówka ?

Do tych małych lampek miałeś dobrą długość LEDa dobraną ? Bo u mnie wyszły za głęboko i troche niemogą wcelować światłem w ten klosz. Świecić świecą -ale mogły by lepiej świecić jakby były krótsze.

u mnie idealne sa wymiarowo i dobrze swieca. Nie mrugaja jest wszystko ok musimy zgadac sie kiedys na spota wieczorkiem to sobie lukniesz :decayed:

Jak otwierasz drzwi to nie ma tego strzału jak w neonówce ?

Ciekawy jestem tych twoich LEDów? Kopsnij linka gdzie kupiłeś, zależy mi na tych małych szperaczach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.