Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nie podejmuj pochopnej decyzji o sprzedaży auta, mówię Ci od serca to :wink:

weź sobie kwit na ten zabieg, żebyś potem mógł w razie czego obciążyć go kosztami :whistling:

Opublikowano

:facepalm: masakra jakaś

koleś zachowuje się jakby miał 15lat:doh:

Opublikowano
  • Autor

dziewczyna idzie bedzie to zglaszac i bedzie gosc mial sprawe w sadzie ale ja za bardzo nic nie moge zrobic i boje sie o auto

Opublikowano

a ze sprzedażą auta to poważnie się zastanów bo z powodu gnoja to nie ma sensu,każde następne może tak traktować:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

może Ona da mu nauczkę i koleś odpuści

Opublikowano

sądzę że zmięknie jak sprawa będzie zgłoszona na policje

swoją drogą s-plus we wrocławiu też robi świetną robotę, zajmowali sie moim autem

Opublikowano
  • Autor

nie wiem moja sprawa jest zgloszona na policje dziewczyna ma isc dopiero wiec zobaczymy jak to sie dalej potoczy:facepalm: Mam tylko nadzieje ze wiecej nie dotknie mojego auta

Opublikowano

wow:facepalm: jak ty to domyłeś?

Opublikowano
  • Autor
wow:facepalm: jak ty to domyłeś?

chlopaki z s-plus potrafia zrobic cuda z lakierem

Opublikowano

slyszalem o tym. z tym ze u nas biora jak za woły. a goscia sklepac tylko!!

Opublikowano

pablo_ua4 tak jak dzisiaj podczas naszej poważnej rozmowy powtarzam nie możesz kierować się emocjami i podejmować takich decyzji, że sprzedajesz auto bo gość będzie miał satysfakcje, że Cie złamał na psychice..

a Panowie jaka wywózka i pałowanie? w chwili obecnej to on nie może nic takiego zrobić bo bedzie 1 podejrzanym...

pablo ochłoń i odpuść sprzedaż...

co do typa:

Góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem może.. i ciasto najlepiej smakuje na zimno :wink:

zamawiać Ci te kierunki?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehehe oj Fanta ty to jestes gosc :decayed: uwielbiam cie typie

kierunki nie zamawiaj choc wiesz ze to nie piniadz :decayed:

Opublikowano

zamów mu te kierunki niech chłop się chociaż z czegoś cieszy :decayed:

Opublikowano
hehehe oj Fanta ty to jestes gosc :decayed: uwielbiam cie typie

kierunki nie zamawiaj choc wiesz ze to nie piniadz :decayed:

:wink: dzięki koluniu z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły :decayed: też Cię lubie i nie pozwole na sprzedaż a4czki :jerk::wink:

Opublikowano

trzymam bracie kciuki za pozytywne zakończenie tematu z kolesiem, swoją drogą umiliłbym mu życie :whistling:, no ale skoro teraz sprawa trafiła do organu który jedynie potrafi łapać na suszarki i rozbijać gangi złodziei lizaków nie możesz robić nic głupiego

Opublikowano
  • Autor

dzieki Marcinie. Tak jak mowisz i powiedzial fanta teraz dajmy sie wykazac chlopaka mam nadzieje ze za pare tygodni nie przyjdzie mi pismo ze umorzyli sprawe:facepalm:

Opublikowano

Sprzedaj audi!

mi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Sprzedaj audi!

mi :decayed:

pisz PW albo dzwon

Opublikowano
dzieki Marcinie. Tak jak mowisz i powiedzial fanta teraz dajmy sie wykazac chlopaka mam nadzieje ze za pare tygodni nie przyjdzie mi pismo ze umorzyli sprawe:facepalm:

umorzą sk...syny :kwasny: tak jak i mi...

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Sprzedaj audi!

mi :decayed:

NIEAKTUALNE ! :decayed::baseball::wink:

Opublikowano
  • Autor

oj fanta ty to jestes wariat :wink:

Opublikowano

Nie no Pablo nie możesz z takiego powodu sprzedać auta (chyba, że jest to dla ciebie pretekst żeby kupić S4 B6 :decayed:)

Jak sprzedaż to koleś będzie wiecznie chodził z bananem na mordzie, że cię zagiął :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.