Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 2.8 Avant quattro


gringostar

Rekomendowane odpowiedzi

Valeo, mam zdjęcia - ale oprócz tego jestem w stanie odczytać tylko oznaczenie 04HC

jesli są na żarniki D2S w soczewce to masz ori lampy pod xenon :gwizdanie: w sumie to niewiem czemu sie tak napaliłes na to wszystko ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie musi być oryginał ale chce to zrobić tak jak powinno być zrobione. Spryskiwacze są, brak natomiast el. samopoziomowania i Bóg wie czego jeszcze.

Żeby sprawdzić czy są na żarniki D2S to muszę lampę rozebrać czy jak to sprawdzę? Ewentualnie coś więcej mógłbym powiedzieć w poniedziałek bo mam wolny i mógłbym coś pogrzebać przy aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie musi być oryginał ale chce to zrobić tak jak powinno być zrobione. Spryskiwacze są, brak natomiast el. samopoziomowania i Bóg wie czego jeszcze.

Żeby sprawdzić czy są na żarniki D2S to muszę lampę rozebrać czy jak to sprawdzę? Ewentualnie coś więcej mógłbym powiedzieć w poniedziałek bo mam wolny i mógłbym coś pogrzebać przy aucie

poprostu wyjmij żarówkę, jest oznaczona symbolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam sobie na wstrzymanie z xenonami na razie ;)[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Wreszcie znalazłem trochę czasu na wrzucenie filmu z jazdy. Film nagrałem dawno temu:P

W międzyczasie wymieniony został wyświetlacz ale o nim innym razem

ps. generalnie film przedstawia falujące obroty podczas jazdy i teraz pytanie czy wystarczy wymiana oleju w ASB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

ostatnio pojawił się u mnie (po szybszej jeździe w zakrętach) brzydki zapach. Śmierdzi spaloną gumą - przyczyną są nadkola (są normalnie zeszlifowane oponą - szok). Jak wiadomo moje auto jest po strzale i nie została dołożona osłona silnika.

Chciałbym w/w część kupić. Rzuciłem okiem na allegro

http://moto.allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-passat-b5-audi-a4-listwa-i2159278799.html

http://moto.allegro.pl/oslona-silnika-passat-b5-audi-a4-superb-komplet-i2166910271.html

Rozumiem, że nadkola przykręca się do tejże osłony (w FF tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie na samym dole :) i masz mocowania pod autem jeszcze zeby to zamontowac powiniens miec taka listwe blaszana gdzies przed skrzynia biegow :) i do niej sie to przykreca 2 to jest oslona pod skrzynie biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf dzięki za odpowiedź. Faktycznie jest taka cienka blacha o szerokości ja wiem może 0,5 cm może 1 cm.

Czyli oprócz osłony silnika jest jeszcze osłona skrzyni biegów?

Szukam jakiejś nowej nieoryginalnej (z racji kosztów) ale dobrej osłony. Co polecacie?

ps. duży benzyniak fajna rzecz tylko gorzej to na stacji wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...