Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5]Centrlany zamek bez pilota


zibizz1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem tego Audi od nie dawna. Niestety nie mam pilota do otwierania zamykania drzwi.

Chciałbym sie dowiedzieć czy są wersje bez pilota czy może po prostu pilot został zgubiony i czy można sie w taki pilot wyposażyć i jaki byłby koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety były takie, mam 2 ori klucze - nie scyzoryki, i bez pilota, wszystko mi się zgadza z kodami wyposażenia, zdalne sterowanie było opcją i tak też jest zresztą opisane w książce obsługi (pewnie fakt że prawie wszyscy to brali powoduje, że te bez pilota są rzadkie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój jest sprowadzany z Belgii. W kluczyku jest tylko lampka do pomagania sobie w nocy jak trafić nie można w zamek :> O dziwo alarm jest ale jakiś cichy i dziwny (nie jest to dźwięk ijoijoijo tylko takie i i i i i):) żeby się wyłączył muszę kluczykiem w zamku wykonać ruch otwierający. Nie wiecie może czy trudno byłoby założyć jakiś sterownik plus pilot żeby to działało?? Widziałem na allegro całe zestawy z zamkami, czujnikami i syreną, ale wydaje sie że u mnie wystarczy tylko pilot i coś w środku podłączyć do komputera czy gdzieś tam, ale co i gdzie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wersje z 1999, model 2000 i nie ma pilota, kupiony bezposrednio od właściciela z kompletem kluczyków, łącznie cztery /4/ .

Dokupiłem zdalne łacznie z alarmem i muszę się wziąść za montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może co wystarczy aby móc u mnie otwierać i zamykać drzwi z pilota?

Niby mam centralny zamek oraz fabryczny alarm i jakąś syrenę słychać z tyłu jak ktoś drzwi otworzy. Czy wystarczy tylko dokupić pilota i go zaprogramować czy trzeba coś wewnątrz jeszcze zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada nastepujaca,do sprawdzenia vag-czy sa zakodowane jakies piloty,jesli tak to pokaze ile i to oznacza,ze sa zgubione,mozna usunac stare i wgrac nowe,

jesli nie ma zadnych-sprubowac zakodowac,jesli sie nie da,to kupic modol do zdalnego sterowania centralnym,albo wymienic alarm,wszystkie nowe alarmy maja piloty,niektore z nich mozna dopasowac do scyzorykow

moje :audi: nie posiada pilota i wszystko jest sterowane kluczem ,troche uciazliwe,ale mozna sie przyzwyczaic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...