Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sennheiser'y są dla audiofilów pod muzykę czy filmy, pod gry nie ma sensu takich drogich słuchawek kupować :)

Co to mi pokazujesz za transformersów :D

Poczytam jutro opinie o tych zestawach :good:

No tak ale jak bym chciał pograć na Sony 37" Full HD gdzie mam przeniesiony obraz z kompa to nie wystarczył by kabel chyba że jakaś przedłużka rozwiąże problem.

Opublikowano

albo Logitech G500 Mam tez i jest za***ista ....

Opublikowano
  • Autor

albo Logitech G500 Mam tez i jest za***ista ....

Dobra mycha, jest już trochę na rynku ale bardzo dobre opinie.

No nic najpierw będę celował w słuchawki a później pomyślimy nad klawą i mychą.

Co do gry to proponuję żebyśmy się wszyscy zebrali z forum i zagrali w prywatnym pokoju tak by nikt nam nie przeszkadzał.

Opublikowano

dobra jak coś To PW

Opublikowano
  • Autor

dobra jak coś To PW

Wyślę do wszystkich jutro, może się uda wieczorem pograć.

Dobra lecę pograć w kampanię na wysokim :kox:

Jutro wolne to można posiedzieć :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

No bezprzewodu nie kupuj, bo to straszna padaczka - gubi się i spóźnia masakrycznie. Kup sobie Logitech'a MX518, albo G9x. Jak ci nie będą leżały, to możesz spojrzeć jeszcze na Razer'a DeathAdder'a, albo starego klasyka Microsoft IE 3.0 :good:

Kurna - wczoraj polatałem nieco i jednak trzeba jeszcze długo się szkolić, bo hardkorowe koxy latają :decayed:

Opublikowano

Dopiero zauważyłem ten wątek.

Dopisuję się do grania na PC :wink4:

Opublikowano

A jaki Masz w BF3 nick?

Opublikowano

A jaki Masz w BF3 nick?

A zapomniałem napisać: Lukasz-STUFF

Opublikowano
  • Autor

Już Cię dopisuję :wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________Insane załóż pokój i gramy dziś :kox:

Jak reszta :?:

Opublikowano

Można pograć :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kminimy nad pokojem, zaraz ktoś założy :decayed:

Opublikowano

Insane Infinity niezła zabawa była tymi czołgami dzisiaj :> Szkoda że mnie wywaliło, chciałem wrócić ale serwer był już full a jak się miejsce zwolniło to mnie dało do przeciwnej drużyny to sobie odpuściłem :> Rusha nie lubię, więc jak już grać ten tryb to tylko drużynowo :>[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________O PABLO też widziałem graliście razem ale jak miejsce się zwolniło przy zmianie mapy to już zniknąłeś :>

Opublikowano
  • Autor

Jak się skończyło to mnie wywaliło, tzn jakiś błąd wyskoczył..

To jak pany gdzie wbijamy :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Dobra Shade założył pokój.

Wbijać :kox:

Opublikowano

Fajnie że się nas sporo zrobiło :)

Ciągnąc temat rozmów głosowych proponuję Teamspeak3. Mam prywatny serwer z którego można skorzystać i jest to chyba najlepszy apps tego typu jaki w tej chwili jest dostępny za friko. Program można pobrać tu: http://www.teamspeak.com/?page=downloads . Jak skonfigurować znajdziecie w sieci bez problemu.

Host serwera: ts.ysiak.net

Password: <brak>

Kanał: ..:: [A4pl] Battlefield ::..

Pass do kanału: a4-klub.pl

Jak ktoś będzie miał problem pomogę.

Opublikowano

Jeżeli kogoś wnerwia brak kolejki na serwer to jest na to prosty sposób który dodaje nam w battlelog opcje autojoin jest to skrypt który sprawdza czy jest miejsce na serwie, jeżeli tak to odpala gre i wchodzi na serwer. Sprawdzałem na FF i działa w 100%

http://www.coderah.com/?page_id=389

Opublikowano

Oki Ysiak, byłem na TSie chwilę zobaczyć czy działa :> Nie mam majka póki co ale sobie sprawię :>

Opublikowano

Oki Ysiak, byłem na TSie chwilę zobaczyć czy działa :> Nie mam majka póki co ale sobie sprawię :>

Ja z Czarkiem wcześniej grałem i siedzieliśmy na TS dużo fajniej się tak biega ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja odpadam na jakiś czas z mutli bo za każdym razem po 5 minutach gry zawieszała mi się gra i musiałem robić restarta kompa.

Winą jest prawdopodobnie zintegrowana karta dźwiękowa Realteka...

W kampanii na full ustawieniach ani razu nie miałem takiej sytuacji.

http://g4g.pl/forum/pomoc/bf3-multi-zacina-sie-komputer/?PHPSESSID=064kqv66l12o8vtt9mn10jm7i3

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=39458

Opublikowano

To wyłącz ją w cholere :thumbdown: i kup jakiegoś sound blaster drogie nie są :good:

I Ysiak ma racje dużo fajniej się gra jak można pogadać :naughty:

BTW. Pablo przestań kampić z tą snajpą bo kiedyś Cię z kosy dojadę :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.