Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jaka godzina, 20-21?

Opublikowano

No to sobie pograłem kur#$%, przez cholerną wichurę dopiero teraz mi prąd włączyli :wallbash:

Opublikowano

No to sobie pograłem kur#$%, przez cholerną wichurę dopiero teraz mi prąd włączyli :wallbash:

:decayed:

Ja w weekend miałem detoks :disgust:

Udało mi się 3 rundy DM zagrać tylko :thumbdown:

Opublikowano

:decayed:

Ja w weekend miałem detoks :disgust:

Udało mi się 3 rundy DM zagrać tylko :thumbdown:

Jasne ... w piątek kończyłem grać w BF3 o 1 w nocy - nosfern gra, w sobotę rano o 12 wchodzę - nosfern gra ... detox jak cholera :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ku***.. Zapomniałem :embarrassed:

W Piątek skończyłem po 3 w nocy, i troszeczkę pyknąłem w sobotę :gwizdanie:

Ale całą niedzielę poza 15min wieczorkiem spędziłem w realu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dzięki Łukasz, bo aż się zdziwiłem, że o ile odblokowywanie dodatków do M4A1 zajęło mi chyba z tydzień czy nawet lepiej, to do G36C na drugi dzień miałem SilverStar + 160 killi :bag:

PS. powie mi ktoś jak jest liczony SKILL jako stat ?

Opublikowano

w realu?? lepiej w biedronce a nawet w tesco :polew:

Opublikowano

Nosfer:

• You gain/loose SL based on every confrontation with another player

• Killing a highly skilled enemy gives you more points than killing someone less skilled

• Points are not transferred from a player to another, they are simply added/subtracted based on the encounter and the SL of both parts (thus, after an encounter, one part may go up 50 points while the other loses only 20)

• The SL is used for matchmaking

Czyli wpływ na skill ma każda konfrontacja z innym graczem, im lepszego ubijesz tym wyższy skill. Ale ten parametr używany jest tylko w przypadku QUICK MATCH, kiedy system dobiera graczy pod względem skilla.

Opublikowano

Ach so.. :good: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 10:45_________________________________________________Żółw - załatw jakiś head set i pykniemy Co-opa.

Chce odblokować SG553, a nie mam z kim :tongue4:

Opublikowano

Ach so.. :good: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 10:45_________________________________________________Żółw - załatw jakiś head set i pykniemy Co-opa.

Chce odblokować SG553, a nie mam z kim :tongue4:

nie ma czasu na takie bzdety jak hedsety :decayed: bo wróciłem do pracy :)

ale coopa z chęcią mogę bez słuchawek zapodać :kox:

jaki macie najdłuższy head shoot?

ja - Longest headshot 132.88m

ale to na początku gry było, teraz gram głównie assault wiec nie mam jak poprawić tego

Opublikowano

Ach so.. :good: [br]Dopisany: 28 Listopad 2011' date=' 10:45[/size']_________________________________________________Żółw - załatw jakiś head set i pykniemy Co-opa.

Chce odblokować SG553, a nie mam z kim :tongue4:

nie ma czasu na takie bzdety jak hedsety :decayed: bo wróciłem do pracy :)

ale coopa z chęcią mogę bez słuchawek zapodać :kox:

jaki macie najdłuższy head shoot?

ja - Longest headshot 132.88m

ale to na początku gry było, teraz gram głównie assault wiec nie mam jak poprawić tego

Jak nie masz czasu na headset - Co-Op bez Headseta to kupsko..

Jak chcesz to Ci wyślę słuchawkę Nokii - nową - Ja nie używam, a w tym tygodniu dojdą do mnie porządne słuchawki :kox:

Ja mam 100m z ręki Engineerem ;D

Opublikowano

U mnie 207 m :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

260m

Opublikowano

kamperzy :D

Opublikowano

U mnie 207 m :naughty: :naughty: :naughty:

260m

Na Scopie się nie liczy :kox::naughty:

Opublikowano

jakim scopie :naughty: z czołgu 260m bańka :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

Opublikowano

Ja pierdoolee... Zassaliście patcha na Ps3? :angry:

No przecież już go ze 3 godziny ściągam, a tam pozostało 350minut :slina: 768MB :wallbash:

Co to k**wa ma być!

Opublikowano

no to nie jestem jedyny :decayed:

chciałem online zrobić a tu updejt i kupa, żebym wiedział to po przyjściu z pracy bym odpalił konsolę

se karwa pograłem dzisiaj :disgust:

nawet nie patrzę ile procent poszło[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________updejt do 4.0 poszedł a teraz dopiero do BF3 ten ponad 700MB :decayed:

Opublikowano

I jak po patchu na PS3? Podobno lunetę IRNV znerfili i teraz obraz jest jakby zamglony i dobrze widać tylko tych wrogów, którzy są naprawdę blisko :> Tak słyszałem, czekam aż ktoś potwierdzi :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.