Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

na Pc tak samo była.

Była ale to już ponad tydzień temu jak nie więcej, myślałem że teraz była następna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw - czy znalazłeś już headset ? :kox:

A może masz kamerkę EYETOY?

No chyba, że odpalimy sobie laptopy obok i wiedokonferencję zrobimy przez Facebooka :polew:

Może tego Co-opa byśmy trzasnęli? :naughty:

Chociaż jedną misję - jestem ciekawy czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie :)

nie mam

a na Fejsa wysłałem zaproszenie i chyba do Ciebie :mysli::decayed:

coopa to zrobiliśmy wczoraj w czołgu, na cekaemie siedziałem :decayed:,

fajne było, nie zabili nas aiu razu przez całą rundę! no i pkt konktretne zdobyte :good:

dzisiaj można zrobić późnym wieczorem coopa bo jutro mam wolne :tongue4:, wtorek wieczór, czwartek wieczór i cały weekend wieczory wolne, chyba, że gdzieś wyjdziemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coopa to zrobiliśmy wczoraj w czołgu, na cekaemie siedziałem :decayed:,

fajne było, nie zabili nas aiu razu przez całą rundę! no i pkt konktretne zdobyte :good:

Wiem :wink4:

Zrobiłem Ci szkolenie z rozjebki za pomocą czołgu :naughty: :naughty:

Nie pamiętam jaką grałeś klasą, ale szybkie naprawy w między czasie by się przydały jeszcze do pełni szczęścia :good:

dzisiaj można zrobić późnym wieczorem coopa bo jutro mam wolne :tongue4:, wtorek wieczór, czwartek wieczór i cały weekend wieczory wolne, chyba, że gdzieś wyjdziemy :wink4:

Dobra, to w tygodniu trzaśnijmy coś.

Załatw tylko jakąś słuchawkę może :gwizdanie: Ja przy okazji przetestuje słuchawki.

Pracujesz obok BlueCITY - w Saturnie kupisz Słuchawkę Ps3 za chyba 70zł.

Algo jakikolwiek headset do telefonu w jakimkolwiek sklepie.

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 17:55_________________________________________________PS>

Czy jak wybierasz w Szybką Grę, Mapę - np. Kaspijska granica - to czy dołączasz do właściwego serwera?

U mnie jest jakieś przesunięcie o jeden. Wybieram Kaspijską, trafiam na Autostradę do Teheranu, wybieram wyspę Chark trafiam na Sekwanę. Coś jest zjebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jaką grałeś klasą, ale szybkie naprawy w między czasie by się przydały jeszcze do pełni szczęścia :good:

jak pisałem wcześniej gram Assault'em, czyli nie mogłem naprawić czołgu

Załatw tylko jakąś słuchawkę może :gwizdanie:

może od brat pożyczę bo coś takiego ma i będzie u mnie w tygodniu a kupił do grania klubowego w GT5 online :wink4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:05_________________________________________________

Czy jak wybierasz w Szybką Grę, Mapę - np. Kaspijska granica - to czy dołączasz do właściwego serwera?

U mnie jest jakieś przesunięcie o jeden. Wybieram Kaspijską, trafiam na Autostradę do Teheranu, wybieram wyspę Chark trafiam na Sekwanę. Coś jest zjebane.

nic takiego nie miałem, tam gdzie wybieram tam ląduję

za to po aktualizacji straciłem listę serwerów

wpisałem DICE i coś się pojawiło ale po nowym logowaniu już nie ma a wcześniej było

wszedłem w kilka gier poprzez serwery a nie szybką grę i bardziej konkretne gry trafiłem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że konsolowcy ogarnęli temat :kox:

Pecetowcy gdzie was zabrało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę przez Szybką grę.

Wtedy serwer dobiera graczy pod kątem Levelu i są bardziej wyrównane mecze.

A na wybieranym serwerze to się trafi czasami taka ekipa, jak wtedy w nocy – przez 30minut nie mogli rozwalić czołgu :D Jeździsz i zdejmujesz głowy..

Wczoraj, wpadł mi nowy HeadShot – +340 metrów, i nie ze snajperki :D Ani nie z czołgu :naughty:

PS. Co to za BOOSTujące levele ? Bo dostałem wczoraj propozycję od „kogoś” :gwizdanie:

_________________________________________________

Dobra, już sobie na YT znalazłem.. Ale lamerstwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma.....

Szału to nie ma na Magnumie w edycji, która nie istnieje :naughty:

To jest kunszt strzelectwa, wyrwać łeb pociskiem wielkości dobrze nakarmionego szczura :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra.. Ale rozmawiamy o BFie :kox:

[a w bf też jest scope, nie wiedziałem]

Dobra spluwa swoją drogą :slina: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:39_________________________________________________Panowie jutro zasysamy Karkand :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chyba nie mamy Pre-ordera. Trzeba kupić - i dzisiaj zamierzam to zrobić..

Zacząłem grać wczoraj Assaultem - po raz pierwszy.. Ciężko się przestawić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedł patch na PC 3.9 GB :polew: :polew: to jakiś żart chyba :polew: tuż to prawie cała gra :kox:

Nie piardol :shocked::kox:

Sprawdzę za chwile, kuźwaa miejsca mi braknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedł patch na PC 3.9 GB :polew: :polew: to jakiś żart chyba :polew: tuż to prawie cała gra :kox:

Ciekawe :cool1:

i battlelog się uprgradował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedł patch na PC 3.9 GB :polew: :polew: to jakiś żart chyba :polew: tuż to prawie cała gra :kox:

Gdzie to wyczytałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...