Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję za to, że jeśli kiedyś mnie natchnie na kupno PC to po prostu wjebię Ci na jakimś serwerze w taki sposób, że będziesz zmuszony się popłakać :kox: :kox:

Już nie mogę się doczekać ... powiedziałbym, że czekam wręcz z utęsknieniem :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję za to, że jeśli kiedyś mnie natchnie na kupno PC to po prostu wjebię Ci na jakimś serwerze w taki sposób, że będziesz zmuszony się popłakać :kox: :kox:

Już nie mogę się doczekać ... powiedziałbym, że czekam wręcz z utęsknieniem :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej na tych serwerach - jeszcze trochę, a w ogóle nigdzie nie będę mógł wejść:

64139729.jpg

Tak to jest jak Admin i to jeszcze wyższy stopniem nie może sobie spokojnie pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dzisiaj sciągło jakąś aktualizacje i zawiesza mi się pisze że program przestał działać w singlu chodzi.Kupiłem nową kartę myśle popykam a tu lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz prędkość :?:

Chyba nie o predkosc chodzilo.. eh tak to jest,jak ma sie haxy poinstalowane :decayed: :decayed: :tongue4:

Pewnie, że nie o prędkość. Gość wymyślił sobie powód żeby mnie wywalić, bo wszedłem na serwer, do myśliwca i w kilka minut miałem 9/0 z czego 2 razy ustrzeliłem go z kumplami z klanu w 1 czołgu czyli za 1 podejściem 3 gości i zniszczony pojazd, potem dobiłem go 2 razy w myśliwcu ... no i mnie wywalił. A że był wyższy stopniem ode mnie to się zdenerwował.

Tak sobie ostatnio przeanalizowałem latanie myśliwcami i czasami jak trafi się na dobrego gościa to po prostu masakra - co się wzniosę i zacznę walkę to już po mnie. Nie wiem jak oni to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wina była w sterowniku karty graficznej ale co się na wku----łem to moje bez sensu tyle kasy się wydaje na grafikę i trzeba kombinować żal. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zdobylem dzis ta cholerna baretke adwersarza :D

Znalazłeś sobie chłopca do bicia ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wina była w sterowniku karty graficznej ale co się na wku----łem to moje bez sensu tyle kasy się wydaje na grafikę i trzeba kombinować żal. :wallbash:

A co się działo bo nie chce mi się tematu szukać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po paru minutach gra mi się zawieszała dopiero po zmianie sterów na 285.38 beta grałem trochę i wszystko hula,ale wyczytałem w necie że to pomaga przy GTX-ie 570 jak jest z innymi kartami to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty czicie!!! Wejdz na serwery BeerFans3.pl | 1000 Tickets | G4G.pl spoczko serwery i na Inne G4G :naughty:

Kolejny serwer dzisiaj (to już 3) - admin mi napisał, że jestem cheater to napisałem, że nie potrafi grać, a efekt:

63965057.jpg

Coraz bardziej mi się odechciewa w to grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po paru minutach gra mi się zawieszała dopiero po zmianie sterów na 285.38 beta grałem trochę i wszystko hula,ale wyczytałem w necie że to pomaga przy GTX-ie 570 jak jest z innymi kartami to nie wiem.

Ja miałem tak cały czas i dlatego odpuściłem grę przez sieć.. Mam GTX 560 Ti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś po OC?Morze trzeba było trochę zjechać zegarami.Sterowniki tak samo trzeba było zamienić na inne na jakieś beta,ja po zmianie grałem teraz z półtory godziny i zero problemów ani razu mnie nie wyrzuciło z serwera.Pytam o OC bo miałem gtx 550TI podkręconą to tak samo mnie z serwera wyrzucało,i karta poszła na gwarancję a zakupiłem 570 i nie żałuje już nie chodzi o tego Battlefielda ale w CRYSIS 2 bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz na serwerach G4G.pl graj bez problemu jak bedziesz miał tam bana albo kicka pisz na forum www.g4g.pl/forum/admini-242/ ja widzę w panelu ze na naszych serwerach nie masz bana..(oficialnych G4G.pl a nie hostowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...