Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio, to jak trafi się słaba drużyna i da się przyszpilić to nic się nie da zrobić.. :dontknow:

Zauwazylem, ze odkad przekroczylem 30lvl i korzystam z autowybierania serwera (szybka gra), to trafiam do mocniejszych skladow... mysle, ze kolo 35lvl juz nie bedzie takiej roznicy w skillu :decayed:

Też to zauważyłem jednak chyba nie chodzi o level, a bardziej dobiera po poziomie "Skill`a".

Chociaż jeszcze czasami się takie sytuacje zdażają. Szczególnie na kilku mapach szczególnie często

- Metro to jest nr 1 :decayed:

- Wielki bazar to nr 2 :gwizdanie:

_________________________________________________

Ale powinno tak być.. Szlag mnie trafia jak gram z kimś kto ledwo ogarnia pole przed samym sobą.. :thumbdown: A najlepiej to mieć takich trzech w drużynie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze odkad przekroczylem 30lvl i korzystam z autowybierania serwera (szybka gra), to trafiam do mocniejszych skladow... mysle, ze kolo 35lvl juz nie bedzie takiej roznicy w skillu :decayed:

Fly jak tam frekwencja na iksie, dużo ludzi czesze :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powinno tak być.. Szlag mnie trafia jak gram z kimś kto ledwo ogarnia pole przed samym sobą.. :thumbdown: A najlepiej to mieć takich trzech w drużynie..

taaa... najlepiej jest z takim baranem jechac, albo leciec, czasami nie zdarzysz sie katapultowac :decayed:

Fly jak tam frekwencja na iksie, dużo ludzi czesze :?: :naughty:

w pyte, caly czas mecze sa 12 vs 12, tylko kolo 1 w nocy uciekaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powinno tak być.. Szlag mnie trafia jak gram z kimś kto ledwo ogarnia pole przed samym sobą.. :thumbdown: A najlepiej to mieć takich trzech w drużynie..

taaa... najlepiej jest z takim baranem jechac, albo leciec, czasami nie zdarzysz sie katapultowac :decayed:

Fly jak tam frekwencja na iksie, dużo ludzi czesze :?: :naughty:

w pyte, caly czas mecze sa 12 vs 12, tylko kolo 1 w nocy uciekaja :)

Sie pro znalezli,zapomnial wol jak cieleciem byl :decayed:

Fajnie macie, ja jakos nie moge znalezc czasu na granie, jak zagram 1-2 na tydzien to jest dobrze :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ostatnio troche wolnego więc troche pogralem :decayed: jakies kilka godzin dziennie :gwizdanie:

Musimy jeszcze skończyć calakować Co-Opa :naughty:

taaa... najlepiej jest z takim baranem jechac, albo leciec, czasami nie zdarzysz sie katapultowac :decayed:

:polew:

Jest na to jeden sposób.. Jak wbijasz w pojazd i ktoś Cię uprzedzi w sterach..

Wchodzisz w spis graczy i sprawdzasz, który ma level :decayed: --- wtedy wychodzisz z pojazdu zanim będzie za późno.. :D

No i zachęcam do "oznaczania przeciwników i pojazdów" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem ostatnio troche wolnego więc troche pogralem :decayed: jakies kilka godzin dziennie :gwizdanie:

Musimy jeszcze skończyć calakować Co-Opa :naughty:

taaa... najlepiej jest z takim baranem jechac, albo leciec, czasami nie zdarzysz sie katapultowac :decayed:

:polew:

Jest na to jeden sposób.. Jak wbijasz w pojazd i ktoś Cię uprzedzi w sterach..

Wchodzisz w spis graczy i sprawdzasz, który ma level :decayed: --- wtedy wychodzisz z pojazdu zanim będzie za późno.. :D

No i zachęcam do "oznaczania przeciwników i pojazdów" :wink4:

no trzeba ten pucharek zdobyć :) i mieć to z głowy, dziś ide na nocke (koniec wolnego) ;(

kiedy Ci pasuje Nosfer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba ten pucharek zdobyć :) i mieć to z głowy, dziś ide na nocke (koniec wolnego) ;(

kiedy Ci pasuje Nosfer ?

Ja nie mam stałych godzin, ale przed 19.30 bardzo rzadko gram - nawet jak mam włączoną konsolę..

Wiesz, wracam z pracy o 17.00 to tak do tej 20.00 mam czas dla syna. Jak zaśnie to mogę odpalać.

Więc tak naprawdę to musimy się łapac chyba w trakcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba ten pucharek zdobyć :) i mieć to z głowy, dziś ide na nocke (koniec wolnego) ;(

kiedy Ci pasuje Nosfer ?

Ja nie mam stałych godzin, ale przed 19.30 bardzo rzadko gram - nawet jak mam włączoną konsolę..

Wiesz, wracam z pracy o 17.00 to tak do tej 20.00 mam czas dla syna. Jak zaśnie to mogę odpalać.

Więc tak naprawdę to musimy się łapac chyba w trakcie :wink4:

ok w takim razie proponuję w sobotę późnym wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF :blink: Chyba odpuszczę sobie grę w BF3 do czasu naprawienia problemu :blink:

Pecety... :thumbdown:

:decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można grać na pc teraz :mysli:

Przeczytaj info z linka pało i nie zadawaj głupich pytań :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:07_________________________________________________

na pecetach sami cziterzy... [..]

Zawsze tak było :naughty:

Przecież blondyn z budżetówki podobo jako pierwszy w historii użył AIM BOTA w Bf3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj info z linka pało i nie zadawaj głupich pytań :polew: :polew:

Nie wyspałem się znów :embarrassed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...