Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Ty czicie!!! Wejdz na serwery BeerFans3.pl | 1000 Tickets | G4G.pl spoczko serwery i na Inne G4G :naughty:

Kolejny serwer dzisiaj (to już 3) - admin mi napisał, że jestem cheater to napisałem, że nie potrafi grać, a efekt:

63965057.jpg

Coraz bardziej mi się odechciewa w to grać.

Co za gówno jakieś :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zdobylem dzis ta cholerna baretke adwersarza :D

Znalazłeś sobie chłopca do bicia ? :kox:

na konsoli ciezko o ta baretke... szczegolnie w PODBOJU albo SZTURMIE, ale w koncu sie udalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zdobylem dzis ta cholerna baretke adwersarza :D

Znalazłeś sobie chłopca do bicia ? :kox:

na konsoli ciezko o ta baretke... szczegolnie w PODBOJU albo SZTURMIE, ale w koncu sie udalo :)

ja zrobiłem najpierw na ustawce ze szwagrem :naughty: a w następnej rundzie mi wpadła na legalu fest miałem polew

najgorsze chyba są te beretki z uzbrojeniem i obronieniem MCOMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem najpierw na ustawce ze szwagrem :naughty: a w następnej rundzie mi wpadła na legalu fest miałem polew

najgorsze chyba są te beretki z uzbrojeniem i obronieniem MCOMa

ano... trzeba nauczyc sie grac w szturm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś po OC?Morze trzeba było trochę zjechać zegarami.Sterowniki tak samo trzeba było zamienić na inne na jakieś beta,ja po zmianie grałem teraz z półtory godziny i zero problemów ani razu mnie nie wyrzuciło z serwera.Pytam o OC bo miałem gtx 550TI podkręconą to tak samo mnie z serwera wyrzucało,i karta poszła na gwarancję a zakupiłem 570 i nie żałuje już nie chodzi o tego Battlefielda ale w CRYSIS 2 bajka.

Nic nie podkręcałem kartę bo po co, płynnie mi działa BF3.

Ja nie mówię o wyrzucaniu z serwera tylko o zacinaniu się podczas gry w multi, grasz 10-15 minut i nagle brrrrrrrrrrrrrrrr i musisz twardy reset kompa zrobić, problem jest z zintegrowanym dźwiękiem w płycie głównej z tego co czytałem kiedyś na innych forach, nie wiem czy wyszły nowe sterowniki czy coś już zrobili w tym kierunku bo już olałem temat a zwłaszcza pier..ne Dice, jak bym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym specjalnie nowej karty graficznej dla tej gry za prawie tysiaka tylko kupił bym BF3 na PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mi się zawieszała i ALT+ctrl+del i wyłączałem grę po zmianie sterów wszystko O.K.Morze spróbuj wyłączyć kartę dźwiękową w biosie i zobaczysz co się będzie działo jak będzie O.K to kupić inną kartę dźwiękową i już.A co do podkręcania to morze ona jest fabrycznie podkręcona?to zjedź zegary do oryginalnego referenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem sobie pograc, ale po 3 rundach z ktorych kazda trwala srednio 5 minut mi sie odechcialo, uwielbiam gdy w jednym teamie siadzie 7 pulkownikow, z czego 4 z jednego klanu i sobie graja vs druzyna gdzie 2 osoby maja lvl>30,a jak powiesz "teams",to wielkie oburzenie ocb :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 zapewne wiem o jakim serwerze mówisz G4G.pl 7 MIX :D , kółko wzajemnej adoracji tam gra, dzieci co maja TAG [Pan] 99% to 15 latki :D i kilka Pryszczatych z tagiem G4G :D tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię o wyrzucaniu z serwera tylko o zacinaniu się podczas gry w multi, grasz 10-15 minut i nagle brrrrrrrrrrrrrrrr i musisz twardy reset kompa zrobić, problem jest z zintegrowanym dźwiękiem w płycie głównej z tego co czytałem kiedyś na innych forach, nie wiem czy wyszły nowe sterowniki czy coś już zrobili w tym kierunku bo już olałem temat a zwłaszcza pier..ne Dice, jak bym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym specjalnie nowej karty graficznej dla tej gry za prawie tysiaka tylko kupił bym BF3 na PS3.

pecety :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem najpierw na ustawce ze szwagrem :naughty: a w następnej rundzie mi wpadła na legalu fest miałem polew

najgorsze chyba są te beretki z uzbrojeniem i obronieniem MCOMa

ano... trzeba nauczyc sie grac w szturm

:decayed:

Fly wiesz, że trochę tej grze czasu poświęciłem.

I naprawde obiektywnie rzecz biorąc M-Com Deffender to najgorsza beretka do zdjęcia.

M-Com Attacker - Ok. Zrobiłem Ją za pierwszym razem kiedy postanowiłem, że Ją zrobię.

Tzn. Zamiast grać w zespole i robić wszystko, żeby z tym zespołem wygrać mecz - poszedłem jak przeciąg na uzbrajanie M-Comów. I wpadła - za To M-COM Deffender to jest chora beretka :decayed:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 10:45_________________________________________________

Ja nie mówię o wyrzucaniu z serwera tylko o zacinaniu się podczas gry w multi, grasz 10-15 minut i nagle brrrrrrrrrrrrrrrr i musisz twardy reset kompa zrobić, problem jest z zintegrowanym dźwiękiem w płycie głównej z tego co czytałem kiedyś na innych forach, nie wiem czy wyszły nowe sterowniki czy coś już zrobili w tym kierunku bo już olałem temat a zwłaszcza pier..ne Dice, jak bym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym specjalnie nowej karty graficznej dla tej gry za prawie tysiaka tylko kupił bym BF3 na PS3.

pecety :naughty:

Dokładnie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalo mi chyba 6 baretek, wlasnei te 2 szturmowe :disgust: , a reszta latwa...

koncze tez zadania, zostaly mi tak naprawde 2 latwe, i jedno polowanie na BTR'a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 zapewne wiem o jakim serwerze mówisz G4G.pl 7 MIX :D , kółko wzajemnej adoracji tam gra, dzieci co maja TAG [Pan] 99% to 15 latki :D i kilka Pryszczatych z tagiem G4G :D tak ??

Dokladnie, najczesciej gram wlasnie tam i czasem jak wieczorem wejdzie ta grupka to sie grac nie da. Ale jacy zadowoleni ze im dobrze idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalo mi chyba 6 baretek, wlasnei te 2 szturmowe :disgust: , a reszta latwa...

koncze tez zadania, zostaly mi tak naprawde 2 latwe, i jedno polowanie na BTR'a :decayed:

Mało gram na mapach BTK też, tego nie mam. :)

Ale tak naprawdę, to jest szansa zrobić to za jednym podejściem. Czeba być szypkim :)

Mi został tylko M-Com Defender - ależ mnie to wk***ia.. dzisiaj przysiądę i się przykampuje na te MComy, bo nie zniesę..

Chyba na Kaspijskiej Granicy najłatwiej będzie to wsadzić..

Oczywiście wszelkie Boosty :thumbdown: :thumbdown: odpadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecety :naughty:

A to już wiesz różnie bywa jeden będzie miał problem a u drugiego będzie spokój, kumpel kupił pół roku przed premierą BF3 nowy komp i u niego wszystko śmiga, ale jednak dużo osób ma z tym problem :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:27_________________________________________________

Dokładnie... :kox:

Nie wkuurwiajcie mnie bo zaraz polecę do Media i kupie na PS3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, a ja tak zapytam- Ty wylaczasz kiedykolwiek X'a?? :decayed:

Bo co sie nie zaloguje do Battleloga to jestes online :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co sie nie zaloguje do Battleloga to jestes online :tongue4:

hehe, jestem online na battlelogu, bo mam go otwartego jako jedna z zakladek w chromie [w pracy] :)

...a gram max 2 godzinki dziennie po 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy faktycznie opłaca się kupować słuchawki z mikrofonem do tej gry bo jedni mówią że nie ma dobrych audiofilskich słuchawek z mikrofonem itd.

Czy się skupić na normalnych nausznych ale bez mikrofonu?

Na razie chce się tutaj dowiedzieć czy jest sens takich szukać z mikrofonem bo jeśli nie to założę nowy temat albo znajdę podobny i będzie tam dyskusja prowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy faktycznie opłaca się kupować słuchawki z mikrofonem do tej gry bo jedni mówią że nie ma dobrych audiofilskich słuchawek z mikrofonem itd.

Czy się skupić na normalnych nausznych ale bez mikrofonu?

Na razie chce się tutaj dowiedzieć czy jest sens takich szukać z mikrofonem bo jeśli nie to założę nowy temat albo znajdę podobny i będzie tam dyskusja prowadzona.

Masz PC to sobie możesz kupić słuchawki i osobno mieć MiC.

Jeśli do PS3 to opłaca się słuchawki z mikrofonem - niestety sensowne to cena ok. 500zł.

Z tego co pamiętam to już chyba miałeś kupić słuchawki ? Pół roku temu gdzieś. Jeszcze nie wybrałeś ?

PABLO uruchomiłeś grę że szukasz słuchawek?

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy faktycznie opłaca się kupować słuchawki z mikrofonem do tej gry bo jedni mówią że nie ma dobrych audiofilskich słuchawek z mikrofonem itd.

Czy się skupić na normalnych nausznych ale bez mikrofonu?

Na razie chce się tutaj dowiedzieć czy jest sens takich szukać z mikrofonem bo jeśli nie to założę nowy temat albo znajdę podobny i będzie tam dyskusja prowadzona.

Masz PC to sobie możesz kupić słuchawki i osobno mieć MiC.

Jeśli do PS3 to opłaca się słuchawki z mikrofonem - niestety sensowne to cena ok. 500zł.

Z tego co pamiętam to już chyba miałeś kupić słuchawki ? Pół roku temu gdzieś. Jeszcze nie wybrałeś ?

PABLO uruchomiłeś grę że szukasz słuchawek?

:polew:

a na pleja chyba chcesz kupić ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...