Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Uderzenia przy gwałtownym skrecie w lewo i prawo POMOCY


ronyunit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem tego tylu ze moje B6 gdy skrecam w lewo lub prawo to jest talkie mocne uderzenie jakby cos przelatywało z lewej strony na prawą i spowrotem.Zawieszenie jest ok i silnik tez co moze sie tak tłuc prosze napiszcie cos bo juz nie wiem.Moze to maglowaica ale czy tam moze cos lata z lewa na prawoi i spowrotem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy słyszysz to z tyłu samochodu? Może to dziwne, ale ja słyszę u siebie przelewanie paliwa w zbiorniku jak mam okolo 3/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalić auto jedna osoba niech skręca a druga pod auto niech zobaczy gdzie stuki mają żródło chyba że na postoju tego nie robi ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow nie wiem czy to bedzie ta przyczyna co u mnie ale ja mialemwywalony wachacz dolny tylny i przez to byly te dziwne stuki[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 11:16_________________________________________________oczywiscie mowie tu o przednim zawieszeniu zeby nie bylo nieporozumien i nie pomysl ze mowie o tyle :> :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem podobnie (chyba). Prze mocnym skręceniu podczas jazdy pojedynczy stuk. Tak sam w lewo. Myślałem że magiel, whacze, amortyzator :wallbash::kwasny::mysli:, a okazało się, że lata mi akumulator i przy skręcaniu uderzał o karoserię. Przyblokowałem go i stuki umarły. Zatem jeśli masz podobnie i zanim wymienisz pół samochodu, zobacz czy to nie akumulator wydaje te stuki :kox:

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź od spodu postukaj ręką miejsce po miejscu plastikową osłonę silnika (jeżeli jest - znaczy osłona :polew:) bo może coś leży na niej i przelatuje z jednej strony na drugą.

Jak nie to, to może Ci przeskakuje przegub napędowy zewnętrzny i woła co byś go wymienił.

Tak czy tak daj znać co było albo będziemy kombinować dalej, chociaż takie rzeczy trudno czasami znaleźć nawet bezpośrednio w aucie

a na odległość to już :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...