Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] 2.0 TFSI - brak dynamiki.


longerooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Silnik BGB 200km. Problem pojawia się podczas wciśnięcia pedału gazu na full podczas przyśpieszania a gdy lekko odpuszczę gaz to tak jakby dostawał kopa...na kompie zero błędów...wie ktoś co może być przyczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien DV ,a bedzie po problemie:) najlepiej sciagnij ja z wezy i pod cisnieniem sprawdzic jak dziala:)czy sie otwiera i domyka poprawnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego w tfsi jest elektryczny DV :)trzeba go odkręcić i sprawdzić gumkę:)[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 00:25_________________________________________________panowie a więc DV-ka wymieniona auto zaczęło przyzwoicie jeździć tylko pojawił się następny problem!!!podczas przyśpieszania wchodzi tak jakby w tryb awaryjny i jedzie jakby miała 80km po wyłączeniu i włączeniu zapłonu jest ok aż do momentu mocniejszego przyśpieszenia....co tym razem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie:)są identyczne,podejrzewam jeszcze zawór n75

[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:32_________________________________________________

niestety zawór n75 i Dv wymienione a auto dalej wchodzi w tryb awaryjny,błąd przeładowania....gruszka przy turbinie szczelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już jasne:) poprzedni właściciel bawił się gruszka przy turbinie i skręcił ją na max co powodowało przeładowanie :) korzystając z okazji wymieniłem na nowe zawór DV, N75 łańcuch rozrządu z hydraulicznym napinaczem :) teraz autko zapina niesamiowicie i nie chodzi jak diesel :>(jakby ktoś chciał to mam dostęp do nowych ORI części w superowej cenie )

\ ..jak zrobić logi dynamiczne?i jakie powinno być doładowanie w 2.0 tfsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...