Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie

nie na opony.com

mamy kolege w A4 który załatwia taniej

To prawda ma super ceny podaję gg

1858880 :th:

sprawdz zanim zamówisz gdzie indziej

Opublikowano
  • Autor

sprawdzilem, pogadalem... ;)

akurat w Dunlopach nie ma dużej różnicy cen a na te opony jestem zdecydowany... na inne owszem ;)

Opublikowano

sprawdzilem, pogadalem... ;)

akurat w Dunlopach nie ma dużej różnicy cen a na te opony jestem zdecydowany... na inne owszem ;)

Dobry wybór.Już od paru lat jeżdzę na nich.Moim skromnym zdaniem nr.1 za rosądną cenę :th:

Opublikowano
  • Autor

felgi mam... opony wiem jakie... został jeszcze jeden problem :kwasny:

na jaki kolor prysnąć zaciski? zawsze malowalem w autach... ale tu nie wiem jakie prysnąć... myślałem albo na czerwono albo na srebrno. auto to czarny avant. jaki radzicie? [br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 01:03 _________________________________________________wpadł mi do głowy pewien pomysł...

może by tak ori felgi ktore kupiłem lakiernąć żeby tak wyglądały http://emu.nd.e-wro.pl/vu/322040246black.jpg

?? co o tym sądzicie? :mysli:

Opublikowano

Czery rant felgi pomniejszy ją wizualnie :thumbdown:

Opublikowano

Daras fajnie by to wygladalo, z tym ze na wiekszej feli.. Rzeczywiscie beda wygladac dosc miniaturowo.. :rolleyes:

Opublikowano

Co innego rant w polerke a ramiona czarne :naughty:

Opublikowano

Brzydkie te czarne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dopra dopra... zostają srebrne :tongue4:

a co z tym lakierem na zaciski? w jaki kolor je prysnąć?

Opublikowano

dopra dopra... zostają srebrne :tongue4:

a co z tym lakierem na zaciski? w jaki kolor je prysnąć?

Czerwony :kox:

Opublikowano
  • Autor

w sumie w gre wchodzi czerwony lub ewentualnie srebrny :mysli:

Opublikowano

niewiem czy czerwone do tego auta by pasowaly, masz czarne "powazne" autko to srebrne by jak najbardziej pasowaly :kox: z tym ze moga sie zlewac ze srebrnymi felgami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

masz czarne "powazne" autko to srebrne by jak najbardziej pasowal

właśnie dla tego sie zastanawiam...

wcześnie w dwóch Vectrach B, Golfie III malowałem na czerwono i podobało mi sie. ale właśnie nie wiem czy w Audi "wypada" :wink4:

Opublikowano

na jaki kolor prysnąć zaciski? zawsze malowalem w autach... ale tu nie wiem jakie prysnąć... myślałem albo na czerwono albo na srebrno. auto to czarny avant. jaki radzicie?

:wallbash: don't make a village ....pls :notworthy:

Opublikowano

czy ja wiem czy to ""wilidż" ja zawsze w autach malowałem na czerwono ;P

i w tym tez pewnie pomaluje :P

Adaho taka "wilidż" to nie "wilidż" ;) nie przesadzaj ;)

Opublikowano

czy ja wiem czy to ""wilidż" ja zawsze w autach malowałem na czerwono ;P

i w tym tez pewnie pomaluje :P

Adaho taka "wilidż" to nie "wilidż" ;) nie przesadzaj ;)

oj bo w OOOO takie patenty nie pasują :decayed: chyba że całkiem zmienić zaciski i tarcze - wtedy to jak najbardziej TAK

Opublikowano

e tam :) bedzi edobrze i zobaczysz sam pomalujesz :P

Opublikowano

e tam :) bedzi edobrze i zobaczysz sam pomalujesz :P

:mysli:

póki co czeka mnie wymiana tarcz i klocków ..odrazu wymieniam olej i filtry więc 1 kpln peknie jak nic :confused4:

Opublikowano

ew. jak chcesz malowac na czerwono to musisz jeszcze pendzelkiem napisac BREMBO :kox:

Opublikowano

Osobiscie polecam Dunlopki, mam znajomego wulkanizatora, i na lato leca 215/45R17,na bank... a zaciski, mysle o bialych, chociaz do czarnego, srebrne by pasowały miodzio... :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.