Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 Avant srebrny 131KM 03/04 małe mody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich nadeszła chwila ze mogę się pochwalić swoją A4 po małych modyfikacjach auto kupione w DE w tym roku na wiosnę Jak narazie sprawuje się bez problemowo i oby tak dalej :)

Wyposażenie niestety było ubogie :( ale przynajmniej 4x szyby elektryczne i dokładki w kolor, półpakiet oświetleniowy (kratki, podłokietnik) radio concert II

Przeprowadzone modyfikacje :

-Pełen FIS

-Xenon

-DRL w zderzaku

-Przyciemnione szyby

-Nagłośnienie Blaupunkt wzmacniacz + skrzynia

-Podświetlenie tablicy LED

-Hamulce 312/255 - w trakcie

-podgrzewane lusterka

-chip 162KM i 372nm

-spryskiwacze xenon

Planowane modyfikacje

-Kierownica z B7 multi hmm zobaczymy co z Airbagiem

-szczotkowane alumiunium listwy albo carbon

-pełen pakiet oświetleniowy juz prawie skonczony

-samopoziomowanie xenon

-felgi 18 na lato

-RNS +

-wydech od 2.5

Napewno cos jeszcze wymyśle :)

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/1.JPG

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/2.JPG

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/3.JPG

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/4.JPG

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/5.JPG

http://www.sti.net.pl/~spknet/a4/6.JPG

Opublikowano

ładny awancik , masz ori lampy xenonowe ? jak ogarnołeś regulacje elektryczną świateł?

Opublikowano
  • Autor

Nie są ori, pracuje nad tym, widziałem na allegro takie zestawy ale wydaje mi sie to badziewne...

Opublikowano

Kolejna ladna sztuka,zycze bezawaryjnej jazdy ;)

Opublikowano

bardzo fajne wozidełko..plany też :good: wrzuc tam jakieś fotki wnętrza

Opublikowano

piekna jest powdzenia w modach :naughty: poluje na podobna :rolleyes:

Opublikowano

te diodki w tym zderzaku to straszna wiocha takze najlepiej to wywal od razu, no i te szyby przyciemnione do polowy :sick3:

tak to ogolnie spoko, tylko daj jeszcze zdjecia srodka

Opublikowano
  • Autor

Diody niestety narazie muszą być ponieważ jeszcze nie mam oryginalnych Xenonów (pracuje nad tym) a te które mam, pewnie żyć długo nie będą chociaż nie były takie tanie... :( a dużo jeżdżę w dzień... to jakie światła drl led zamontować żeby nie było wiochy ?

Opublikowano

fajny srebrny avancik,ale te ledy to :thumbdown:

Opublikowano

Tak jak koledzy napisali ładne autko, co do ledów to out - wiocha. Troszkę Cie będzie rezania czekało jak chcesz dorównać chłopakom z forum :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.