Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Rura od odmy - pęknięta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wymiana tej rury to kosztowny interes? Można kupić tylko ORI czy coś innego ? Szukać na szrocie czy od razu brać z ASO? Ktoś wymieniał tą stronę, mnie czeka, przetarta jest od osłony tej co przychodzi z góry, od wibracji jest w rurze w cięcie, pewnie też dlatego cały silnik z tej strony jest zabryzgany olejem.

http://img88.imageshack.us/img88/8065/p1010675odma.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

taka rurka z zamiennika to koszt około 50zeta

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy ze udam sie po zwykla rure olejoodporna w tej srednicy ? a'la sklep rolniczy albo cos w ten desen ?

Opublikowano

Wystarczy ze udam sie po zwykla rure olejoodporna w tej srednicy ? a'la sklep rolniczy albo cos w ten desen ?

Po co kombinować z rurą olejoodporną? Bawić się w łącznie opaskami itd.. Ona przykręcona jest na 2 śruby do bloku silnika.

Kupowałem na wiosnę, w Focie 90zł. Nie kupuj używki.

Opublikowano

w każdym sklepie motoryzacyjnym będą to mieli numer za HP 108737

Opublikowano

Ja za orginał płaciłem 86zeta...z tego co pamiętam to roboty max godzina,żeby sobie ułatwić to robote odkręć najpierw to rure z dolotu(dzięsiątka klucz i dwie opaski),filtr paliwa odkręc tylko z mocowania i go wysuń(żeby więcej miejsca mieć) i już dojscie jak cza :)

Opublikowano

Miałem identyczną sytuacje, osłona silnika mi przetarła ta rurę, zakleiłem to miejsce póki co taśmą termoodporną żeby nie smarkało mi na silnik i jeżdżę już tak ponad miesiąc i nic się nie dzieję. Pytałem u TOM77 i mówił, że zamiennik ma za 46 zł więc będę zamawiał :good: ale jak sobie pomyślę, że mam to wymieniać :wallbash: strasznie chu.owy dostęp :disgust:

Opublikowano

Nie pie...dol się z tym :cool1: Kup w serwisie (koleś napisał Ci 86zeta- nie majątek :gwizdanie:) Przynamniej bedzie pasować bez przeróbek :good:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy ze udam sie po zwykla rure olejoodporna w tej srednicy ? a'la sklep rolniczy albo cos w ten desen ?

Po co kombinować z rurą olejoodporną? Bawić się w łącznie opaskami itd.. Ona przykręcona jest na 2 śruby do bloku silnika.

Kupowałem na wiosnę, w Focie 90zł. Nie kupuj używki.

Byłem w Focie. Nie mają mówią że tylko ORI -> ASO

Ja za orginał płaciłem 86zeta...z tego co pamiętam to roboty max godzina,żeby sobie ułatwić to robote odkręć najpierw to rure z dolotu(dzięsiątka klucz i dwie opaski),filtr paliwa odkręc tylko z mocowania i go wysuń(żeby więcej miejsca mieć) i już dojscie jak cza :)

Dzięki przyda się napewno :)

Miałem identyczną sytuacje, osłona silnika mi przetarła ta rurę, zakleiłem to miejsce póki co taśmą termoodporną żeby nie smarkało mi na silnik i jeżdżę już tak ponad miesiąc i nic się nie dzieję. Pytałem u TOM77 i mówił, że zamiennik ma za 46 zł więc będę zamawiał :good: ale jak sobie pomyślę, że mam to wymieniać :wallbash: strasznie chu.owy dostęp :disgust:

U mnie identycznie, ta zaj***** osłona ją przetarła, że też TDI się tak telepie :kox:

Nie pie...dol się z tym :cool1: Kup w serwisie (koleś napisał Ci 86zeta- nie majątek :gwizdanie:) Przynamniej bedzie pasować bez przeróbek :good:

Byłem w INTERCARS'ie, kolo krzyknął za ORI 130PLN :cool1: no to -> :shocked::wallbash: . Może dostanę gdzieś w KRK na szrocie używkę, ale jeszcze jutro uderzę na ASO tylko fajnie będzie jak odbierze ktoś telefon, dzwoniłem dziś 3x i perfidnie ktoś podniósł i położył od razu słuchawkę :blink: fajne ASO.

Opublikowano

Kolego ja płaciłem za podróbkę nową w tamtym roku 50 zł, jak byś był zainteresowany taką podróbką to mogę się popytać co do kosztów rury i przesyłki za pobraniem. Jak coś to bij na PW.

Opublikowano

Za zamiennik Toprana płaciłem 68zł miesiąc temu

Opublikowano

Za zamiennik Toprana płaciłem 68zł miesiąc temu

grzechuu to podaj koledze maciejas002 adres lub nr. tel. bo ma problem, a widać że zjeździł już prawie cały Kraków. Pozdrawiam.
Opublikowano
  • Autor
:dance: zamówiłem w sklepie zamiennik po numerze od kolegi "mlodyy" , cena 60 PLN, ma być po 15 do odbioru, może jeszcze dziś uda się założyć. Dam znać co i jak :P, może foto-story zrobię
Opublikowano

Nie zwróciłem uwagi że kolega maciejas002 również z Krakowa i to nawet z Huty, bo podpowiedzial bym że kupowałem w wandzie. Sorry

Opublikowano

Ja kupowałem w sklepie z wężami ciśnieniowymi chyba z 30 zł za pół metra :> w aso 90 zł

Opublikowano
  • Autor

Nie zwróciłem uwagi że kolega maciejas002 również z Krakowa i to nawet z Huty, bo podpowiedzial bym że kupowałem w wandzie. Sorry

Kupiłem w Auto-Gamie 60zl :D jutro montowanie u mechaniora jak będę w pracy :P

Ja kupowałem w sklepie z wężami ciśnieniowymi chyba z 30 zł za pół metra :> w aso 90 zł

Gdzie masz takie ASO :shocked: dziś u Bełtowskiego zadzwoniłem to 163PLN :wallbash: OWNED. Ja mam za 60PLN :P

Opublikowano

ASO Szczecin - cena 120zł.

P.S. jaki jest numer części ori?

Opublikowano

nie wiem czemu, ale w moim AFN'ie to trochę inaczej wygląda. Po drodze jest jeszcze taka biała puszka ;(

Opublikowano

nie wiem czemu, ale w moim AFN'ie to trochę inaczej wygląda. Po drodze jest jeszcze taka biała puszka ;(

Filtr odmy, coś w rodzaju OIL Catch Tanka, żeby opary oleju nie szły do dolotu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.