Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam busa, pomysł na biznes?


RafuZG

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie obok a4 stoi rzadko używany bus. Ducato maxi, macie jakieś pomysły żeby na nim zarabiać? Myślałem o jakimś transporcie na tel ale dałem ogłoszenie do gazety i nie bardzo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obok a4 stoi rzadko używany bus. Ducato maxi, macie jakieś pomysły żeby na nim zarabiać? Myślałem o jakimś transporcie na tel ale dałem ogłoszenie do gazety i nie bardzo :kwasny:

na transporcie to raczej nie wyjdziesz do przodu przy takiej konkurencji w postaci usług kurierskich, noi pod wzgledem cen wachy, transport staje sie nie opłacalny na tak małą skale jak firma jednoosobwa :gwizdanie:

A ten bus dostawczy czy przeszklony :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku moich znajomych nie dorobiło się, ale żyje z handlu po odpustach...

wiem, jak to brzmi, ale takie imprezy są zazwyczaj w niedziele i święta, gdzie zazwyczaj nie pracuje się, popyt na takie fanty jest jak nic, tylko znaleźć tanie źródło z badziewiami, transport masz, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostawczy kowi :wink4:

Iro to może być dobra myśl, coś więcej na ten temat wiesz?

A jakby przeprowadzki robić? + przyczepka

cos tam sie uda :wink4:

Dobrym patentem było by mieć autko jako kuchnie na imprezy plenerowe, ale przerobienie twojego jest nie opłacalne, lepiej kupić gotowe auto tego typu

U mnie znajomy wymyślił biznes w postaci rozstawiania zamków dmuchanych na imprezach plenerowych dla dzieci, czy na tym wychodzi nie wiem, ale bus do tego potrzebny by przewozić takie pompowane zamki - zjeżdżalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do tego wata cukrowa, baloniki i obwarzanki. Może nie brzmi jak firma deweloperska ale....

to nie cieszy sie takim zaintersowaniem jak "duze zabawki" dla dziecka na imprezach plenerowych, lepiej wyjdzie sie juz na sprzedazy papcornu niz na jakis balonikach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obok a4 stoi rzadko używany bus. Ducato maxi, macie jakieś pomysły żeby na nim zarabiać? Myślałem o jakimś transporcie na tel ale dałem ogłoszenie do gazety i nie bardzo :kwasny:

-> MOŻE TAKI BIZNES <- :cool::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer- Dobre! :naughty::decayed:

Jak dobre sianko to może być nawet to :wink4: Tylko muszę jakąś laskę skminić chętną na coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisz jakaś umowę z jakąś orkiestrą, dokup przyczepkę na sprzęt i możesz wozić. Załóż jakaś mała firmę jaka masz znajomego dyrektora to będziesz woził dzieci na zawody szkolne itp itd :P Tylko Ty masz pakę czy osobówkę, tak czy siak pakę łatwo na osobówkę przerobić dokupić fotele wyciąć okna itp itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obok a4 stoi rzadko używany bus. Ducato maxi, macie jakieś pomysły żeby na nim zarabiać? Myślałem o jakimś transporcie na tel ale dałem ogłoszenie do gazety i nie bardzo :kwasny:

-> MOŻE TAKI BIZNES <- :cool::good:

hahahaha :polew: czego to ludzie nie wymyślą... apropos pomysłu na busa to tak jak koledzy mówią - sprzedawać po jakiś odpustach i tego typu "imprezach". zbyt na takie rzeczy jest niesamowity, a chińszczyzny po hurtowniach znajdziesz ile tylko zapragniesz i to za grosze... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o transport to jedynie spedycja i trasy PL-EU sam się tym zajmuję więc co nieco mogę Ci poradzić. Ważne żebyś miał auto w miarę młode i sprawne by nie bać się trasy np. Poznań- Wenecja. I musiałbyś polubić życie w kabinie. Ale jak sobie dobrze ustawisz robotę to tydzień w trasie jesteś a tydzień w domu. Najgorsze są terminy płatności bo teoretycznie jest to 60 dni ale w praktyce to jakieś 70-75 dni nim dostaniesz kasę za wyjazd. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW. Stawki nie najgorsze tylko musisz być watowcem bo bez faktur ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...