Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działają kierunki


agdamski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,mam problem z kierunkami .

Kiedy wlanczam kierunkowskaz,on poprostu sie wiesza-tzn zapala sie strzalka na tablicy i kierunek na zewnatrz tez swieci-a powinny mrugac.

Awaryjne mrugaja normalnie,funkcjia szukania w pilocie tez dziala normalnie.

Tylko kierunki sie wieszaja.Kiedys tak juz mialem ,ale po wylaczeniu silinka zniknelo az do dzisiaj.

Moze ktos wie co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że umiera przerywacz, lub styki we włączniku od awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij go i przeczyść styki w przerywaczu - powinno na jakiś czas pomóc. U mnie pomogło w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne dzialaj tez na tym przerywaczu ?

Jak tak to to nie jest to,bo awaryjne mrugaja calkiem normalnie.

Tylko kierunki sie wieszaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne mają swój przerywacz,a kierunki swój - na jednej płytce. Mi też awaryjne pięknie mrugały,a kierunki padły. Wyjąłem to całe przeczyściłem czarny styk w przerywaczu od kierunków,złożyłem i idą jak burza. Znajdz na forum jest dokładny opis jak to wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo, przeczyscilem styki nawet to rozebralem ale co jakis czas sie wieszaja(zawsze w najmniej odpowiednim momencie), wiec dla swietego spokoju lepiej kupic nowy. Mi jest troszke wstyd jadac taka niunia wlaczam kierunek a tu zonk :D nawet sobie wyrobilem taka umiejetnosc ze jak sie wiesza to wlaczam i wylaczam :D przynajmniej ci z tylu nie musza wiedziec ze jest taka opcja ze w audi sie cos psuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi koles sprzedajacy czesci zaspiewal 120 zl wiec mnie ta cena troszke odstraszyla, zastanawiam sie nad kupnem uzywanego na szrocie bo ostatnio jak bylem to widzialem ze takie maja tylko czy z nimi za jakis czas nie bedzie to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem awaryjne działały bardzo dobrze a przerywacz kierunkowskazów najpierw sporadycznie mi się wieszał następnie jego częstotliwośc migania słabła aż przestał przerywać już w ogóle. Sytuacja stawała sie niebezpieczna z uwagi na możliwość kolizji. Zainwestowałem w nowy przerywacz który sam wymieniłem. Za wymiane zaśpiewali mi 70 zł a cała wymiana polega na zdemontowaniu ramki, wyjęciu przerywacza i odpięciu kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat bo dotyczy kierunków, a niechce być spamerem!

mianowicie kierunki mrygają dwa razy szybciej- myślałem że żarówka któraś się spaliła ale działają wszystkie trzy po obu stronach >przód, bok, tył<

i co mi też padł przerywacz?? hmmm awaryjki oki

kto może niech podpowie

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. tez mialem problem z zawieszającymi kierunkami, zdemontowalem kierownice, wyciagnalem i przeciscilem manetke od kierunkow na stykach i problem zniknąl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...