Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] felgi nie orginalne jaka jest ich jakosc?ma ktos takie?


Sherman997

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam się nad zakupem felg na zimę 17cali upatrzyłem cos takiego na allegro, zastanawiam sie nad jakoscia wykonania czy po pierwszej zimie nie zaczna sniedzieć i czy po pierwszej malej dziurze ich nie pokrzywie bo opona byla by na 45 wiec nie za wiele, wiem ze orginalne lepsze ale szukam juz miesiac i w tych pieniadzach to tylko jakies umęczone sa porysowane itd.... :wallbash:teraz mam 18 s-line profil 40 i dziur sie nie boje bo sa mocne. Dziekuje za rade :hi:

http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a4-a6-a8-s8-vw-passat-sruby-i1890785980.html

http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-s4-a5-a6-a8-q5-tt-i1901125412.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam doświadczenia, jednak na zimę wybrałem brzydszy wzór ale ori. Jest przynajmniej ta pewność, że są solidne bo zimą drogi potrafią być straszne.. Ładne będą jeździły jak zrobi się cieplej :P

aha polecam jeszcze:

http://autokult.pl/2011/03/12/podrobki-felg-aluminiowych-dlaczego-sa-gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepsza jest ori felga niz podrobka.Mniej wytrzymalsze sa zreszta w zimie tym bardziej felgimaja ciezko wiec lepiej jak sa twardsze nizpierwszymaly kraweznik spotkany i po feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam 15 nieoryginalne i już 3 razy prostowałem, nie mówiąc już o malowaniu...teraz zakupiłem używane 16 oryginalne AUDI, gość który zakładał mi zimówki i wyważał powiedział że chińczyk nowy jest nieraz dużo gorszy niż te moje używane....ps. po kilka gramów na każdej feldze mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam 15 nieoryginalne i już 3 razy prostowałem

dziwne bo ja na nieoryginalnych 19" przejeździłem sezon i nie trzeba ich prostować.... jak się nie potrafi jeździć to później na forach krążą takie opinie....

nie ori felga nie równa nie ori feldze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "włoszczyznę" Stillauto i również jestem zadowolony, ale słyszałem o "chińszczyznach" które czasem lecą strasznie i nie można ich za bardzo naprawić - jakiś chusteczkowy stop czy coś tego typu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wloskie repliki 18", na wiosne bedzie 3 lata i caly czas proste i wszystko ok.

Oczywiscie bedzie trzeba w koncu polakierowac, bo jakies tam ryski sa.

Pinczi Starałeś się jeździć bez szaleństwa :decayed: Też mam na oku fele prod. włoskiej. Polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nie ori aluety zimowe i niestety lakier z nich zlazil za cala powloka do alumnium tak sie rozwarstwia czego na ori nigdy nie mialem

ale twardosc taka sama jak ori nie ma problemow w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wloskie repliki 18", na wiosne bedzie 3 lata i caly czas proste i wszystko ok.

Oczywiscie bedzie trzeba w koncu polakierowac, bo jakies tam ryski sa.

Pinczi Starałeś się jeździć bez szaleństwa :decayed: Też mam na oku fele prod. włoskiej. Polecasz?

Ja jestem zadowolony. Za komplet nowych 18" dalem 2400 pln, wiec cena byla jak dla mnie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...