Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Serwotronic awaria ?


dobry6897

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie nie masz servotroniku :confused4: w B8 mamy jeszcze uklad wspomagania aktywnego ktory wspoldziala z systemem zawieszenia ADS .

Sprawdz czy masz przekaznik pod oslona kierowncy to bedzie wiadomo czy posiadasz servotronic :wink4: Albo po kodach w wlepie w bagazniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kod ma serwotronic ? Mialem b6, b7, nastepnie chwila pomylki VW passat cbab wrocilem do audi atu taki kwiatek z tym wspomaganiem :confused4:

Kod servotronica to 1N3 widocznie masz uboga wersje B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1N1 -Elektryczno hydrauliczne wspom.ukladu kiero. Czy to normalne ze ciezko chodzi,dodam ze przed zakupem auto bylo sprawdzone w aso ,nic nie wykryli.Zawieszenie to 1BA zawieszenie komfortowe. :mysli:

Musialbys porownac z jakąś inna A4 B8 i wtedy by bylo wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już nie wiem o co chodzi z tym wspomaganiem. Z waszych wyjaśnień wynika, że kod wyposażenia 1N3 świadczy o servotronicu i z tego wynika, że ja go mam. Niestety kierownica chodzi jak w czołgu :confused4: Niby opony, które posiadam to 245, ale to nie powinno mieć, aż tak wielkiego znaczenia. W Golfie miałem oponki 225 i kierownica chodziła tak, że niemowle by sobie z nią poradziło. Chyba nie obędzie się bez wizyty w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju powinno chodzic ci jak masełko :) Sprawdz plyn jaki stan i kiedy byl wymieniany .

Ja u siebie nie mam servotronica ale kiera chodzi calkiem leciutko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1N1 -Elektryczno hydrauliczne wspom.ukladu kiero. Czy to normalne ze ciezko chodzi,dodam ze przed zakupem auto bylo sprawdzone w aso ,nic nie wykryli.Zawieszenie to 1BA zawieszenie komfortowe. :mysli:

Wydaje mi się ,że te modele tak mają bo ja również mam 1B1 i zawieszenie 1BA

i ciężko kiera chodzi.

Wcześniej miałem b7 i tam troszkę lżej chodziła kiera ale b7 jest lżejsze i miała węższe opony .

Pozdrawiam

mxzibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwotroni co tzeba wymienic,jakie koszty aby kierownica chodzila lekko.Kod mojego wspomagania 1N1.Serwotronic ma 1N3 czy jest duzy problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie ,że będzie jakis kłopot :wink: trzba wymienić cały magiel i zrobić instalację do tego a e koszt około 2 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...