Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nauka angielskiego


Pandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zna ktoś jakiś system nauki języka, żebym mógł sobie nagrać na MP3 i odsłuchiwać w wolnym czasie żeby przyswoić jak najwięcej słówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są lekcje z kimś, kto język zna-slówka-to średnie rozwiązanie...jeśli potrzebujesz się nauczyć języka-lepiej pomyśl o "lekcjach" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do nas to sie pouczymy :drinks:

rozmawiając więcej sie nauczysz, domjenick ma racje

polecam programy telewizyjne lub filmy english only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawy pamiętam jeszcze, bo uczyłem się w szkole, ale chciałem trochę słówek nabrać, bo pouciekało z głowy. Więcej zrozumiem niż potrafię powiedzieć, ale pisownię to już w ogóle zapomniałem.

@qeza Przyjechałbym jakby dobra robota była i :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawy pamiętam jeszcze, bo uczyłem się w szkole, ale chciałem trochę słówek nabrać, bo pouciekało z głowy. Więcej zrozumiem niż potrafię powiedzieć, ale pisownię to już w ogóle zapomniałem.

zawsze jest tak, że rozumiesz więcej, niż jesteś w stanie powiedzieć :wink4: same słówka -nie rozwiążą tematu, bo musisz posłuchać , jak się je wymawia, a to nabiera sensu dopiero w praktyce, a nie z płyt-na "lekcji" zawsze można zapytać :wink4: jeśli pamiętasz coś ze szkoły-to baze jakąś już masz :good: teraz potrzeba Ci praktyki-wiem sam po sobie-to, czego się nauczyłem będąc w PL-nijak się miało do tego, co spotkałem w UK :decayed:

oglądanie filmów z napisami angielskimi-też "jakieś" rozwiązanie, ale ja polecam kontakt osobisty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy, muzyka...skupianie się na słowach i kodowanie ich, naprawdę w ten sposób można się wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy o tym myslicie chwycil by cos z tego , bo tez mysle o jakiejs nauce angielskiego ale juz troche za stary jestem i leniwy na jakiej korepetycje tyoche nie zabardzo mam kase . A gdyby jezyk cos zalapal to by moze gdzies za granice pojechal

http://allegro.pl/angielski-w-samochodzie-ze-sluchu-mp3-wys-i2322596218.html

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

A co wy o tym myslicie chwycil by cos z tego , bo tez mysle o jakiejs nauce angielskiego ale juz troche za stary jestem i leniwy na jakiej korepetycje tyoche nie zabardzo mam kase . A gdyby jezyk cos zalapal to by moze gdzies za granice pojechal

http://allegro.pl/angielski-w-samochodzie-ze-sluchu-mp3-wys-i2322596218.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmazon, tylko po to, żeby się dobrze sprzedało-pewnie fajnie brzmiący głoś kobiety i to tyle- nie nauczysz się poprawnie języka, nie posługując się nim:wink: nie poznasz odpowiedniego akcentu i nie użyjesz go odpowiednio nie budując konkretnych zwrotów i zdań, a to można tylko z kimś, kto zna język, bo wiele słów brzmi podobnie, ale poprawną wymowę poznasz od kogoś, kto język zna-owszem odsłuchiwanie płyt i nagrań jest używane w szkoleniu i kursach, ale tylko jako środki pomocnicze, np w celu wyuczenia się "wychwytywania" informacji np na lotnisku, dworcach kolejowych et cetera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak pisze Dominik, ja po szkole duzo mialem problemow tutaj, im wiecej kontaktu z osobami anglo jezycznymi tym lepiej, ja np mam klientke ktora zawsze jak cos zle jeszcze wymowie to mnie przeprasza i poprawia:decayed: to co w szkole to porazka z tym co w rzeczywistosci, anglicy duzo skracaja i uzywaja takich slow ze czasem nijak sie to ma do tego co powiedzeli w szkole:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...