Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czy czegoś tu brakuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niedawno nabyłem pojazd i tak się zastanawiam co tu mogło być :cool1:

imag0013sr.jpg

imag0014fy.jpg

Opublikowano

Niedawno nabyłem pojazd i tak się zastanawiam co tu mogło być :cool1:

imag0013sr.jpg

imag0014fy.jpg

nic nie brakuje u mnie jest tak samo :decayed: Moze webasto tam siedzi w lepszych opcjach lub cos innego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki pięknie za szybką odpowiedź. A druga sprawa używał ktoś z was cewek zapłonowych firmy Keger. Bo właśnie planuje zakup 2sztuk. 2 wymienione przez mechanika, chce mieć przy sobie 2 w razie awarii. Na internecie nie znalazłem negatywnych opini. Moim zdaniem najważniejsze że są nowe.

Opublikowano

Dzięki pięknie za szybką odpowiedź. A druga sprawa używał ktoś z was cewek zapłonowych firmy Keger. Bo właśnie planuje zakup 2sztuk. 2 wymienione przez mechanika, chce mieć przy sobie 2 w razie awarii. Na internecie nie znalazłem negatywnych opini. Moim zdaniem najważniejsze że są nowe.

Pewnie Kager :cool1: To podróba niestety... Polecaja wszyscy cewki bremi no a beru to oczywiste ze są dobre bo oryginał :wink4: A tak w ogóle zadzwoń do najbliższego aso czy nadal trwa akcja wymiany cewek :) Jak sa padajace to wymienia za free :good:

Opublikowano

u nas na forum zapytaj Dzika :good: ja brałem za 98

Opublikowano

Alarm fabryczny chyba?

Opublikowano

W 1.9 mialem alarm :>

Opublikowano

koloego ja mam avj i też mam puste to miejsce- alerm na sto procent nie.

Opublikowano

Miejsce na jakieś ustrojstwo od skrzyni automat :wink4:

A co do cewek to jeśli już były wymieniane to na akcje serwisową się nie załapią :cool1:

Opublikowano

A co do cewek to jeśli już były wymieniane to na akcje serwisową się nie załapią :cool1:

ja się nie załapałem :no:
Opublikowano

to jest miejsce na powerboxa

Opublikowano

Hehehe siedzi tam pompa ktora utrzymuje cisnienie w ukladzie aby auto sie niestaczalo ze wzniesienia przy skrzyni automatycznej:)

Opublikowano

Kolego postaw na jakość - na zapas wystarczy Ci jedna cewka, ale niech będzie dobra :)

Opublikowano
  • Autor

:hi: filtr paliwa MANN wk 720/5 pasuje do mojego silnika? Czy musze zmienic na wk 720/6? Czy oba są złe do tego silnika ;>

AVJ 1.8T 150PS 8ET

Opublikowano

:hi: filtr paliwa MANN wk 720/5 pasuje do mojego silnika? Czy musze zmienic na wk 720/6? Czy oba są złe do tego silnika ;>

AVJ 1.8T 150PS 8ET

a czy to miejsce na takie pytania?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.