Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] SAT RC09


Tommy01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio sprowadziłem audi a4 i znalazłem podpiętą taką puszkę :

http://www.manukshop.com/shop/22823/comm/satrc09-a6001594

Ktokolwiek wie co to jest i za co odpowiada ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy a gdzie to jest podpięte :mysli: ... wrzuć foto jak to wygląda w oryginale u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprawdzałem bezpieczniki i na skrzynce z bezpiecznikami zauważyłem że coś leży luzem nie przykręcone (dlatego zacząłem się zastanawiać co to może być) Auto mam od niedawna i dopiero poznaję nowości.

Zrobię dokładniejsze fotki i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest , lub było to podłączone do instalacji :mysli:

Wygląda na przekażnik lub sterownik , na pierwszy rzut oka ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie sterownik jakiś... należało by prześledzić instalacje w ramach tego co było grzebane. Może jakaś próba podniesienia mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam zdjęcia, ciemno już było także są nieco nie wyraźne postaram się zrobić dokładniejsze z drugiej strony gdzie podłączone są kabelki

Cały czas jest podłączone do instalacji z tyłu są dwie wtyczki jedna z jednym kabelkiem takim okrągłym jak antenowy, i druga wtyczka gdzie jest więcej kabelków.

Wygląda to bardziej na sterownik, z tego co zauważyłem to oznaczenie RC może znaczyć chyba RC=Remote control

8f61c6985908f45bm.jpg

2e62e3bc54eb2205m.jpg[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 22:20_________________________________________________Podsyłam kolejne fotki, tym razem rozebrałem urządzenie:

48e4750ee2ea97dcm.jpg

wyjmowany zestaw akumulatorków

ee5593a1069169f5m.jpg

Podłączenie:

df2b79c6ec783ea5m.jpg

To wszystko jest podłączone w aucie teraz pytanie cóż to dokładnie jest ? Moduł od telefonu ? Czy może namierzanie GSM auta lub coś w tym rodzaju ?

Oraz jak tego używać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale nad tym, że chcą z powrotem autka też się zastanowiłem... hmmm, pokaż to porządnemu elektronikowi, ja widzę tam wtykę antenową - GPS/GSM i podtrzymywanie zasilania nawet gdyby brakło aku...dziwne. Ewentualnie alarm..., masz drugi pilot, czujniki wnętrza, instalacja głośnomówiąca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to biale to nie czasem karta gsm?

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:15_________________________________________________Zadzwon do nich http://www.meta-system.eu/ oni pewnie beda wiedziec co to bo to ich produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to alarm z opcja powiadomienia gsm. kolega ma coś podobnego w samochodzie. jak się uruchomi alarm to dostaje smsa. Dodatkowo jeżeli wyśle smsa do tego urządzenia to dosteje zwrotnego sms z lokalizacją.

Urządzenie bardzo przydatne, jednakże montaż fatalny. zabezpieczeń nie powinno sie montować w łatwo dostępnym miejscu, tym bardziej blisko bezpieczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest tam karta sim, myślicie by spróbować włożyć tam własną kartę sim oraz wysłać wiadomość sms tylko o jakiej treści ?

Alarmu nie mam (chyba) , mam oryginalny kluczyk scyzoryk (chyba ze jakoś należy uruchomić ten alarm a ja nie wiem jak ? )

Zaraz zadzwonię do metasystem sprawdzę co ciekawego moga mi powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dzwoniles?co ci powiedzieli gdzies widzialem instrukcje z komendami ale do ich najnowszego systemu wiec do twojego moze nie pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj. Pracują od pon do piątku także jutro wykonam ponownie telefon i dam znać czego się dowiedziałem.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 09:11_________________________________________________OK rozmawiałem z działem technicznym. Jest to namierzanie auta GPS. Niestety jeśli ktoś nie opłacał abonamentu ostatnim czasem w tej chwili urządzenie jest prawdopodobnie wyłączone i bezużyteczne, ponieważ działają w nim jedynie karty sim metasystemu i powiązane jest to z ich systemem.

W poniedziałek sprawdzą mi czy urządzenie było opłacane i czy będzie można aktywować urządzenie.

Także sprawa wyjaśniona :)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...