Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Serwis nie udostępnia nr katalogowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

spotkaliście się z tym ostatnio?

jak kiedyś dzwoniłem i bez problemu podawali nr a teraz łaskę robią że nie udostępniają

paranoja normalnie

Opublikowano

co chciałeś kupić?

Opublikowano
  • Autor

o filter pytalem a kiedyś co tylko chciałeś nawet nr śrubki podawali

Opublikowano

Trafiłeś na nie miłego Pana. Z reguły jak już sprawdzą to podaja numer. Choć jest też dział na forum gdzie możesz zapytać o numer i ktoś zawsze odpowie w miarę możliwości.

Opublikowano
  • Autor

zadałem pytanie ale wiesz nie zawsze to działa:) ale nie możliwe że trafiłem na niemiłego pana gdyż w 4 salony dzwoniłem a kiedyś w każdym jednym

Opublikowano

Ja juz jakis czas temu spotkalem sie z tym samym problemem. Nie podadza numeru i koniec. Jak sam przyjdziesz z numerem czesci to spoko wszystko znajada. Ale inaczej nawet jak znajda w kompie to co potrzebujesz to numeru ci nie podadza. Jakies szalenstwo ich ogarnelo, no ale kij im w oko. Numerow nie chca podawac, historii nie sposob w normalny sposob sprawdzic. Juz nawet sie spotkalem z odmowa pomocy w kompletowaniu gratow do moda z montazem concerta i podlaczenia CAN. Jak zapytalem o kabelki albo piny do zegarow to powiedzieli ze Audi/VW nie wspiera przerobek... Juz nie wspomne o polityce grupy VW jesli chodzi o gwarancje na czesci zamienne, to jest dopiero porazka i zalecam ostroznosc przy kupowaniu ori czesci w ASO - albo montaz u nich albo zapomnij o gwarancji. Wiec jak ktos chce oszczedzic na robociznie to niech sie zastanowi czy potrzebuje rowniez ORI elementy - przynajmniej z punktu widzenia gwarancji takie cos ne ma sensu.

Opublikowano

Brak chęci podawania numerów OE wynika z prostej przyczyny. Oni podadzą numer, klient powie-dziękuję, do widzenia i tyle go widzieli. Klient dobierze zamiennik po numerze OE w cenie o połowę mniejszej. A serwisowi zależy przecież na sprzedaży części. Oni też mają swoje minimalne limity sprzedaży.

Opublikowano
  • Autor

to od czego oni tam sa zenada :wallbash:

Opublikowano

to od czego oni tam sa zenada :wallbash:

ku.wa no nie mogę, jak to od czego od sprzedawania oni tam są. Przecież kolega wyżej Ci to samo napisał

Brak chęci podawania numerów OE wynika z prostej przyczyny. Oni podadzą numer, klient powie-dziękuję, do widzenia i tyle go widzieli. Klient dobierze zamiennik po numerze OE w cenie o połowę mniejszej. A serwisowi zależy przecież na sprzedaży części. Oni też mają swoje minimalne limity sprzedaży.

dziękuję :hi:

Opublikowano
  • Autor

podam ci przykład idziesz do sklepu motoryzacyjnego pytasz o filtr paliwa i numer koleś podaje sprawdzasz czy to ten i bierzesz lub nie. A też to jest sprzedawca, raz miałem tak ze vw zamówiłem część po vin a była to inna część niż zamontowana w pojeździe. I nie pytałem po co oni są w tym temacie tylko ze kiedyś bez problemu udostepniali numery a teraz nie!

Opublikowano

jakbys pracował w ASO i szef by Ci powiedział, że masz zrobić XXX tysięczny obrót to byś nie podawał numerów ludziom aby sobie mogli dobrać zamiennik.

Opublikowano
  • Autor

tu się zgodzę, ale wiesz dziwne że wcześniej podawali a teraz tego nie chcą podawać:)

jak pytałem akurat o wąż z IC to nie masz go w zamiennikach :gwizdanie:

tylko tak pozatym to na chłopski rozum czy ja zadzwonie zapytam czy ja to wezme od siebie z auta wymontuje bedzie to samo tylko po co się meczyć. Bo skoro masz samochód danej grupy to moim zdaniem powinnienes miec dostep do numerów części które jeżdzą w wozie. bo to nie jest taka tajemnica żadna jaka to część bo i tak sam możesz sprawdzić :hi:

Opublikowano

tu się zgodzę, ale wiesz dziwne że wcześniej podawali a teraz tego nie chcą podawać:)

jak pytałem akurat o wąż z IC to nie masz go w zamiennikach :gwizdanie:

tylko tak pozatym to na chłopski rozum czy ja zadzwonie zapytam czy ja to wezme od siebie z auta wymontuje bedzie to samo tylko po co się meczyć. Bo skoro masz samochód danej grupy to moim zdaniem powinnienes miec dostep do numerów części które jeżdzą w wozie. bo to nie jest taka tajemnica żadna jaka to część bo i tak sam możesz sprawdzić :hi:

A im po prostu chodzi o to, że jak się coś dzieje to masz przyjechać zostwić auto a oni sprawdzą co trzeba wymienić i to wymienią na odpowiednią część.

Opublikowano

Polski importer prowadzi czasami dziwną polityke.. Moze dostali odgórny nakaz o nie udzielaniu nr czesci OEM.. tak samo jak o nie udzielaniu historii pojazdu (z wyjatkiem, ze jest sie na miejscu i okaze dok. potwierdzajacy wlasnosc pojazdu) jak i o nie otwieraniu procesow w Elsiepro pojazdów ktore nie maja otwartego zlecenia w serwisie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.