Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis nie udostępnia nr katalogowych


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

siema

spotkaliście się z tym ostatnio?

jak kiedyś dzwoniłem i bez problemu podawali nr a teraz łaskę robią że nie udostępniają

paranoja normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na nie miłego Pana. Z reguły jak już sprawdzą to podaja numer. Choć jest też dział na forum gdzie możesz zapytać o numer i ktoś zawsze odpowie w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałem pytanie ale wiesz nie zawsze to działa:) ale nie możliwe że trafiłem na niemiłego pana gdyż w 4 salony dzwoniłem a kiedyś w każdym jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jakis czas temu spotkalem sie z tym samym problemem. Nie podadza numeru i koniec. Jak sam przyjdziesz z numerem czesci to spoko wszystko znajada. Ale inaczej nawet jak znajda w kompie to co potrzebujesz to numeru ci nie podadza. Jakies szalenstwo ich ogarnelo, no ale kij im w oko. Numerow nie chca podawac, historii nie sposob w normalny sposob sprawdzic. Juz nawet sie spotkalem z odmowa pomocy w kompletowaniu gratow do moda z montazem concerta i podlaczenia CAN. Jak zapytalem o kabelki albo piny do zegarow to powiedzieli ze Audi/VW nie wspiera przerobek... Juz nie wspomne o polityce grupy VW jesli chodzi o gwarancje na czesci zamienne, to jest dopiero porazka i zalecam ostroznosc przy kupowaniu ori czesci w ASO - albo montaz u nich albo zapomnij o gwarancji. Wiec jak ktos chce oszczedzic na robociznie to niech sie zastanowi czy potrzebuje rowniez ORI elementy - przynajmniej z punktu widzenia gwarancji takie cos ne ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak chęci podawania numerów OE wynika z prostej przyczyny. Oni podadzą numer, klient powie-dziękuję, do widzenia i tyle go widzieli. Klient dobierze zamiennik po numerze OE w cenie o połowę mniejszej. A serwisowi zależy przecież na sprzedaży części. Oni też mają swoje minimalne limity sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od czego oni tam sa zenada :wallbash:

ku.wa no nie mogę, jak to od czego od sprzedawania oni tam są. Przecież kolega wyżej Ci to samo napisał

Brak chęci podawania numerów OE wynika z prostej przyczyny. Oni podadzą numer, klient powie-dziękuję, do widzenia i tyle go widzieli. Klient dobierze zamiennik po numerze OE w cenie o połowę mniejszej. A serwisowi zależy przecież na sprzedaży części. Oni też mają swoje minimalne limity sprzedaży.

dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam ci przykład idziesz do sklepu motoryzacyjnego pytasz o filtr paliwa i numer koleś podaje sprawdzasz czy to ten i bierzesz lub nie. A też to jest sprzedawca, raz miałem tak ze vw zamówiłem część po vin a była to inna część niż zamontowana w pojeździe. I nie pytałem po co oni są w tym temacie tylko ze kiedyś bez problemu udostepniali numery a teraz nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys pracował w ASO i szef by Ci powiedział, że masz zrobić XXX tysięczny obrót to byś nie podawał numerów ludziom aby sobie mogli dobrać zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę, ale wiesz dziwne że wcześniej podawali a teraz tego nie chcą podawać:)

jak pytałem akurat o wąż z IC to nie masz go w zamiennikach :gwizdanie:

tylko tak pozatym to na chłopski rozum czy ja zadzwonie zapytam czy ja to wezme od siebie z auta wymontuje bedzie to samo tylko po co się meczyć. Bo skoro masz samochód danej grupy to moim zdaniem powinnienes miec dostep do numerów części które jeżdzą w wozie. bo to nie jest taka tajemnica żadna jaka to część bo i tak sam możesz sprawdzić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę, ale wiesz dziwne że wcześniej podawali a teraz tego nie chcą podawać:)

jak pytałem akurat o wąż z IC to nie masz go w zamiennikach :gwizdanie:

tylko tak pozatym to na chłopski rozum czy ja zadzwonie zapytam czy ja to wezme od siebie z auta wymontuje bedzie to samo tylko po co się meczyć. Bo skoro masz samochód danej grupy to moim zdaniem powinnienes miec dostep do numerów części które jeżdzą w wozie. bo to nie jest taka tajemnica żadna jaka to część bo i tak sam możesz sprawdzić :hi:

A im po prostu chodzi o to, że jak się coś dzieje to masz przyjechać zostwić auto a oni sprawdzą co trzeba wymienić i to wymienią na odpowiednią część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski importer prowadzi czasami dziwną polityke.. Moze dostali odgórny nakaz o nie udzielaniu nr czesci OEM.. tak samo jak o nie udzielaniu historii pojazdu (z wyjatkiem, ze jest sie na miejscu i okaze dok. potwierdzajacy wlasnosc pojazdu) jak i o nie otwieraniu procesow w Elsiepro pojazdów ktore nie maja otwartego zlecenia w serwisie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...