Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Kontrolka & not lauf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, temat dotyczy pytanie o kontrolkę która pokazywałaby przejscie silnka w stan serwisowy podczas złapania not lauf'a.

Czy ktoś sie orientuje w tym czy owa kontrolka istnieje ?

Pozdrawiam :)

[mod]prosze stosowac odpowiedni prefix - Musashi[/mod]

Opublikowano

Nie ma kontrolki

Opublikowano

w niektorych przypadkach miga kontrolka swiec zarowych

Opublikowano

czesto zapala sie check.I blad przeladowania/niedoladowania

Opublikowano
  • Autor

Hmm, u kolegi w aucie dzieje sie dziwna sprawa a mianowice jak jest zimny i da mu sie lekko w pędzel to pojawią się na przemian różne objawy takie jak:

nagly spadek mocy w pewnym przedziale obrotów, po czym przy wyzszych dalej idzie

oraz targanie silnikiem tak jak by nie palil na jeden gar,

dodatkowo zapala sie kontrolka od ESP nad zegarami

po uruchomieniu na nowo silnika wszystko wraca do normy

Dodam ze w ostatnim czasie auto jest tankowane na stacji Bliska.

HMm do tego bardzo duzo stoi i jezdzi na krotkich odcinkach.

Po nagrzaniu i przepedzlowaniu auta wymienione powyzej objawy znikly hmm czy moze to byc przyczyna zlego paliwa i tzw "zastanego" auta ?

POza tym jestem ciekaw czemu w takim aucie jak Audi nie ma kontrolki od spalonej świecy żarowej, jestem teraz po wymianie 3 swiec i nic na desce sie nie swiecilo ;/ czy tak ma być ?

Opublikowano

Na początek zmień stacje paliw

Opublikowano

a mianowice jak jest zimny i da mu sie lekko w pędzel to pojawią się na przemian różne objawy takie jak:

nagly spadek mocy w pewnym przedziale obrotów, po czym przy wyzszych dalej idzie

oraz targanie silnikiem tak jak by nie palil na jeden gar,

dodatkowo zapala sie kontrolka od ESP nad zegarami

po uruchomieniu na nowo silnika wszystko wraca do normy

:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a mianowice jak jest zimny i da mu sie lekko w pędzel to pojawią się na przemian różne objawy takie jak:

nagly spadek mocy w pewnym przedziale obrotów, po czym przy wyzszych dalej idzie

oraz targanie silnikiem tak jak by nie palil na jeden gar,

dodatkowo zapala sie kontrolka od ESP nad zegarami

po uruchomieniu na nowo silnika wszystko wraca do normy

:thumbdown:

miałem na mysli temperature powyzej 50 stopni hmm i to nie byl az taki ostry pedzel, jedynie przycisniecie do 3 tys i juz zaczynaly sie klopoty z brakiem mocy ;/

Opublikowano

mam ten sam silnik i miałem podobnie, zrób sobie logi grupy 3,8,10,11 możliwe że masz przeładowanie turbo i po prostu komp odcina prace, a co o sygnalizacje błędu to zapłon miga nawet jak się zablokuje pedał stopu, więc warto zczytać błędy gdy kontrolki wariują.

A jak świece nie grzeją to widać że auto nie odpala. Pomyśl aby sprawdzić czy świeca działa trzeba by było zamontować jakiś czujnik.... więcej elektroniki więcej do psucia. Jak świeca ci się spali w zimę to na pewno to zauważysz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.