Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie radio niefabryczne do b6 ?


arabbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Potrzebuje pomocy przy wyborze radia do b6.w chwili obecnej mam fabrycznego chorusa na kasety niestety-koszt takiego samego z cd to około 350-400 zl, w tej cenie można już kupić radyjko niefabryczne nie najgorszej jakości i ku temu się skłaniam,mam tylko kilka wątpliwości odnośnie tego czy na niefabrycznym będą chodziły wszystkie głośniki, dalej czy będzie działał wyświetlacz który jest na licznikuOgolnie to zastanawiam sie tez nad modelem radyjka - fabryczne prezentuje sie super w desce natomiast niefabryczne...to juz nie to samo .Proszę o pomoc jeśli ktoś jest obeznany w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niefabrycznym: - nie będą grały tylne głośniki - musisz zorganizować i podpiąć specjalny adapter :blink:

- nie będą wyświetlane informacje na FIS-ie :no:

- przy doborze nie ori radyjka kierować się powinieneś walorami estetycznymi (np. kolor panela, barwa pod-

świetlania przycisków i wyświetlacza), parametrami technicznymi, możliwościami rozbudowy i ...zasobnością portfela :wink4:

Szczegółowe odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania znajdziesz na forum, więc :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to ja bym szukal czerwonego podswietlenia przedewszystkim, a reszte info ktore radio w tej cenie kupic znajdziesz w google, mase watkow jest na roznych forach.

A tak na offtopie to tam w opisie auta chyba masz blad bo nie masz mocy raczej 75PS, tylko 75 kW, a to jest 101 PS. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chcesz poczuć różnicę to polecam zainwestować w dobre nie fabryczne radio. Fabryczne owszem fajnie wygląda ale gra naprawdę słabo. W dźwięku nawet na fabrycznych głośnikach jest czuć różnicę. Szczególnie w dynamice i przejrzystości dźwięku. Z mojej strony polecam ci radia alpine nie musi to być nowy model. Mojego mam już cztery cztery lata i nie nie zamierzam zmieniać. W między czasie miałem wiele radyjek swoich auta (przez 8msc w audi było 5 jednostek i żadna nie zagrzała miejsca na dłużej niż dwa tygodnie a potem powrót do alpina) Dobre używane radio Alpina lub clariona można wychaczyć za jakieś 400-500zł gadżety do montażu radia adapter (dobry nie taki za 20zł) 80zł, separator (miałem kilka i szczerze nie widzę różnicy a skoro nie widać różnicy to poco przepłacać :wink4:) 20zł, ramka nie ori z 30zł jak chcesz ori to trzeba poszukać na allegro (mi to się nie udało, ale trafiła się tu na forum i zagościła w moim aucie i szczerze, była warta swojej ceny) Tak że jak widzisz nie jest to tania zabawa, ale warto. Mając już takie radio zawsze można się pokusić o rozbudowę systemu o suba, bo masz wyjścia RCA. Jeśli ktoś się waha czy zamienić fabryczne radio to szczerze moge powiedzieć warto, a jeśli komuś to nie wystarcza to zapraszam na to w okolicy Nowego Sącza (małopolska) można sobie posłuchać jak to gra w moim aucie.

Poniżej przedstawiam zdjęcia jak to wygląda u mnie.

http://imageshack.us/f/4/imag0219mb.jpg/

http://imageshack.us/f/406/imag0221f.jpg/

http://imageshack.us/f/822/imag0167t.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie jakieś dokładane radyjka nie pasują do b6 tam tylko pasuje albo concert albo rns-e może i jakoś niewiadomo jak nie gra ale bardzo ładnie autko prezentuje się w środku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestem tego samego zdania co kolega 'klaczek84' fabryczny concert moze i wyglada i komponuje sie ale mozliwosci tego radia sa slabe a montaz rns-e to kupa kasy czy za sluchanie ulubionych mp3 naprawde trzeba wydac ok. 2000zl bo tyle mniej wiecej trzeba pozegnac zeby stac sie posiadaczem rnse. Za ulamek tej kwoty mozna kupic markowe nie orginalne radio. Ale kazdy zrobi jak uwaza.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2011 roku minęło już trochę czasu, chociaż cena rns e mało co spadła względem tego co pisze kolega wyżej to może i jakość nieoryginalnego radia się podniosła dlatego chciałbym zasięgnąć opinii społeczności forum na temat radia Peiying PY9909.1?
http://allegro.pl/radio-samochodowe-peiying-alien-py9908-1-gps-2din-i6561544298.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...