Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jakie uszczelki wybrać ?


Brzezmin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż szykuje mi się drobny remont silnika tzn. wymiana uszczelki pod głowicą i wszystkich pod drodze do głowicy, śruby etc :blink: Jakiego producenta wybrać ? :mysli: Czytałem o ELRING-u, że znośny...Chcę to zrobić porządnie i zapomnieć. Przy okazji wkładam wałki ADR-owe, TIP-a i może jeszcze DP...ale muszę go najpierw kupić lub wyspawać...

Tak pewnie zaraz się podniesie krzyk żebym używał szukajki ale zdecydowaną większość postów w tym temacie przejrzałem i przeczytałem, więc proszę o normalne podpowiedzi. Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedym z czołowych i najczęsciej stosowanych uszczelek będziesz miał ERLING-a, REINZ-a, GOETZ-a każdy z nich ma swoje uznanie, ktoś się przejechał na ERLINGU powie FEEEE, ktos na GOETZU, też powie FEEE, i tak w kółko macieju z kazdym jednym produktem zmagam się codziennie. Ale to są marki które nie powinny Cie zawieść, a jeśli już to poprostu trafiłeś na ten który nie został wyłapany podczas produkcji, bo tam nie kazdą rzecz sprawdzają. W nowych autach stosowane są co raz w większej ilości aut uszczelki firmy CORTECO,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...