Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Marsz Niepodległości 2011


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdanie to paranoja. Polak polaka leje po ryju a sam w d*pę dostaje od rządu o nic o tym nie wie. Ludzie mamy takie czasy że powinniśmy się jakoś zbratać i jako jedność wymusić na rządzie poprawę bytu a nie lać się między sobą. Co nam to da? Czy kibol, student, murarz czy piekarz różnią się czymś prócz wyglądu? NIE!!! Każdy żyje z miesiąca na miesiąc licząc dni do 10 każdego miesiąca. Poprawcie byt ludziom to nie będzie takiego syfu, wstydu na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... Pytanie, po co? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: Zwykła ustawka! Do lasu i mogą się pozabijać jak lubią. :naughty: Ludzie z dzieciakami musieli uciekać bo jakaś banda wyszła na ulicę po to aby się lać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka banda ? Ja słyszałem że na marszu było około 15tyś ludzi a lało się raptem kilkaset osób i to tych samych...

Czemu wszystkich uczestników traktujesz przez pryzmat kilku zadymiarzy ? Media Ci to sugerują ?

315922_276363025729344_100000669450720_901330_597804230_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co w sam srodek walki pchali sie pismaki i tv?? Dla sensacji na pewno ale kosztem dostania wpier.ol?? Powinni gdzies z dala robic reportaże a policja powinna tluc tych zwyrodnialców i strzelać z gładkiej lufy. Spokoj by był od razu :cool1: A tych niemcow co przyjechali rozj.ebac nam miasto to bym do ruskich wiezeni deportował :evil: Jedna wielka ustawka i mozliwosc obijania mord dla pseudokibicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny o pseudokibicach :wallbash:

Ja tu widzę na filmiku mnóstwo różnych grup kibicowskich idących w spokoju...

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytlumczay bo mi się nie chce wiadomości oglądać po h*** te szwaby przyjechały do Wawy robić burdy??? :cool1:

Na specjalne zaproszenie od kolorowych, od tych którzy chciali ten marsz powstrzymać...

Ale oczywiście jak zwykle wszystkiemu winni są kibole :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsz niepodległości głównie składał się z kibiców różnych Polskich drużyn...

A poza tym poczytaj co na to opinia publiczna, ot taki przykład pierwszy z brzegu:

Jedna wielka ustawka i mozliwosc obijania mord dla pseudokibicow.

Dla mnie tak naprawdę nic nie powinni mieć, bo to w zasadzie jedyna okazja w roku kiedy młodzi ludzie na codzień tłukący się w imie barw klubowych jednoczą się dla Ojczyzny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imie barw klubowych jednoczą się dla Ojczyzny...

to o czym mowisz nie istnieje, ustawki w imię "czegoś" skończyły się bardzo dawno (myślę mogę śmiało powiedzieć że wraz ze śmiercią Jana Pawła II). kiedyś byli inni ludzie którzy którzy na stadionach i poza nimi widzieli swoją ekipę, klub i honor za który szli się bić/pić/imprezować. teraz do tego dochodzą dragi, dziwki, kradzieże, wymuszenia itp a od (conajmniej) roku polityka a te rzeczy ryją beret na maxa i ci ludzie gubią priorytety i dają się manipulować oraz wykorzystywać. w każdym działaniu jest jakiś cel. jeden cel wymyśli sobie sam a drugiemu ten cel trzeba narzucić i tutaj wydaje mi się że jest podobnie

zresztą uważam że Jan Paweł II był JEDYNĄ osobą która trzymała nasz naród w ryzach ale to odrębny temat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imie barw klubowych jednoczą się dla Ojczyzny...

to o czym mowisz nie istnieje, ustawki w imię "czegoś" skończyły się bardzo dawno (myślę mogę śmiało powiedzieć że wraz ze śmiercią Jana Pawła II). kiedyś byli inni ludzie którzy którzy na stadionach i poza nimi widzieli swoją ekipę, klub i honor za który szli się bić/pić/imprezować.

Tia, jasne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no :wink4:

Wiesz, że w Warszawie tak jest nie znaczy że w całej Polsce tak musi być...

Poza tym nie myl tu pewnych grup kibicowskich bo Ci od dziwek, narkotyków i robienia brudnych interesów ( obecni również byli na stadionach za czasów JPII ) zapewne mają głęboko wyjebane na takie marsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że w Warszawie tak jest nie znaczy że w całej Polsce tak musi być...

nie jestem z Warszawy jeśli o to Ci chodzi :wink4:

Poza tym nie myl tu pewnych grup kibicowskich bo Ci od dziwek, narkotyków i robienia brudnych interesów ( obecni również byli na stadionach za czasów JPII ) zapewne mają głęboko wyjebane na takie marsze...

Nie myle. Jak dostawałem w ryj to za to że uważałem że mój klub jest lepszy od drugiego. teraz jest inny podtekst "ustawek".

Ci którzy pszyszli się ciśnieniować w Warszawie to bili bo myśleli że biała gwiazda jest lepsza? Czy może kierowało nimi coś innego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczą niepojętą aby lewactwo polskie wzywało lewactwo niemieckie żeby napieprzać w Warszawie Polaków chcących uczcić 93 rocznicę odzyskania niepodległości !!!

Jest rzeczą niepojętą, że TVN używa ogranych już socjotechnik sugerując, że uczestnicy Marszu Niepodległości to neofaszyści !!!

Skandalem jest, że lewactwo polskie skupione w Krytyce Politycznej z Sierakowskim na czele przechowywało Niemieckich anarchistów w swojej siedzibie przy Nowym Świecie, do czasu wypuszczenie ich w celu wszczęcia burd i zamieszek.

Jest mi bardzo wstyd za wyborców Palikota !!!

Jest mi wstyd za wyedukowanych przez Kupę Wojewódzką !!!

Mnie nikt nie namówi abym nasrał na własną flagę ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nikt nie namówi abym nasrał na własną flagę ! :evil:

Ciebie nie ale są pewni ludzie których się da. wystarczy znaleźć pretekst. "pokaż mi osobę a znajdzie się paragraf"

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że w Warszawie tak jest nie znaczy że w całej Polsce tak musi być...

nie jestem z Warszawy jeśli o to Ci chodzi :wink4:

Domyślam się że nie o LKS Koluszki Ci chodzi, nie pisałem o Twoim adresie zamieszkania.

Nie myle. Jak dostawałem w ryj to za to że uważałem że mój klub jest lepszy od drugiego. teraz jest inny podtekst "ustawek".

A jednak... To że światy mafijne i kibicowskie przenikają się od dłuższego czasu nie znaczy że wszędzie tak jest i każdy kibic/kibol w tym uczestniczy... Poza tym aktualne walki o wpływy w dużych i mniejszych miastach na tle klubowym nie mają nic wspólnego z dawnymi ustawkami, a które po dziś dzień się odbywają i zapewniam Cie że biją sie o to co kiedyś, o klub... Poza tym tą dyskusją odbiegamy od tematu...

Ci którzy pszyszli się ciśnieniować w Warszawie to bili bo myśleli że biała gwiazda jest lepsza? Czy może kierowało nimi coś innego :cool1:

Biło się kilkaset osób, a połowa zatrzymanych to agresorzy z Niemiec... W marszu uczestniczyło kilkanaście tysięcy ludzi, czyli jednak zdecydowana większość była spokojna... Nie wiem co Nimi kierowało i prowokowało do zadymy, wiem na pewno że ta druga część uczestników marszu ( czyt. głównie kibiców ) pojechała tam zdecydowanie w celu uczczenia święta narodowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...