Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik po rozruchu wpadł w wibracje


jacaq

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik po rozruchu mniej wiecej 40 godzin od ostatniej jazdy (takie przerwy rzadko mi sie zdarzają) wpadł w przerażające wibracje, trząsło mi całym autem.....zgasiłem go i zapaliłem na nowo-znow to samo, za trzecim razem jakby mniej trząsł...niestety bylem juz spóźniony musiałem jechac....po przejechaniu 30 metrow wszystko wporzadku....zero problemów. Komuś coś przychodzi na myśl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie było iskry na cylindrach a co się tego tyczy to w pierwszej kolejności świece potem przewody itd. Napisz kiedy wymieniałeś świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi to w sumie przyszło na myśl, ja nie wymienialem świec nigdy...przejechalem autem kolo 20 tys i nie wiem kiedy byly wymieniane wczesniej[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 21:52 _________________________________________________jakie świece najlepiej kupić ile mniej wiecej kosztują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy nie lubię ?....ma to jakąś przekładnie na funkcjonowanie tych świec ?[br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 01:12 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item321883708_swiece_komplet_platinum_passat_1_8_ngk_pfr6q.html

co myślicie o tych świecach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Paradoksalnie sam używam świec NGK jednak słyszałem dużo niepochlebnych opinii na temat produktów tej firmy m.in. mój gaziarz nie polecał ich. Tyle, że to wszystko na zasadzie "a bo kolega tak mówił", co nie zmienia faktu, że więcej NGK nie kupię.

Co do tych świec z allegro to trochę drogie. Przepłacisz a różnicy nie odczujesz w porównaniu do takich za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś nowego więc trzeba by było coś poczytać w necie co one potrafią. Ja jeżdżę na NGK i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pojawil sie ten sam problem z tym ze mialem juz z deka wydmuchana uszczelke pod klawiatura!wczoraj wymienilem uszczelke i swiece bo byly lekko zalane w oleju!i dzis z rana znow pojawil sie ten sam problem tzn nie pali na jeden gar przez pare minut a pozniej oki!wymienie przewody i zobacze co sie bedzie dzialo!moj magik podejrzewa ze mozliwe jest to ze mam takze wydmuchana uszczelke pod glowica i z rana zostaje troche wody na tloku i zalewa swiece a po pewnym czasie to odparowuje!!!jest taka mozliwosc???noi ile pi razy drzwi kosztuje taka naprawa????pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie to juz drugi raz nie zdarzylo, ale auto nigdy nie stoi wiecej niz 20 godzin, fakt tez tez mam lekki wyciek z uszczelki pod glowicą, nie naprawiam bo jest niewielki....pewnie jest jak mowisz musi dostawać sie troche wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...