Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Falujące obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam tak przypadłość w mojej audiczce jak rano odpalam auto na beznynie zminutke pochodzi i go przełączam na gaz jak jade to jjest oki gorzej jak muszę bieg zredukowac przed światłami albo przed skrętem to obroty masakrycznie spadają nawet zdarzyło mi sie że zgasł.(na benzynie tego nie ma)jak auto sie już rozgrzeje tak do tych 70 st.C wszystko ustaje i auto chodzi jak pszczółka.filtry nowe,przepustnica wyczyszczona,przepływomirz nowy,krokowy czysty,z reduktora mazut spuszczony,elektronika od lpg wymieniona.Instalacje mam II generacji reduktor Tomasetto

Opublikowano

Spróbuj zdjąć na próbę dolot powietrza do filtra

Opublikowano
  • Autor

dolot mam nawiercony i łyka powietrze ze środka,a wyjście z pod maski jest zasłoniete.a jak faluje tak faluje.najczesciej przy dojerzdzaniu do skrzyżowania gdy trzeba bieg zredukowac,po wcisnieciu sprzegła

Opublikowano

Reduktor gazu musi się rozgrzać wtedy problem Ci zapewne mija.Tak było u mnie jak zmienilem podłączenie Reduktora problem znikl.

Opublikowano
  • Autor

jak zmieniłeś podłączenie reduktora?Umnie dostaje ciełpy płyn odrazu a nie po otwarciu termostatu.Może go styropianem obłożyć?

Opublikowano

Jeden mam podłączony pod zasilanie nagrzewnicy to Jest dolny od Reduktora a drugi pod dolny od chłodnicy oleju to Jest powrót z Reduktora czyli górny. I problemu nie mam. Wcześniej mialem pod górny od chlodnicy oleju i dolny od chlodnicy plynu było bardzo źle bo omijał mi płyn Termostat i ciężko łapał 90stopni. A Ty jak masz ?

Opublikowano

Zapewne reduktor juz kwalifikuje sie do regeneracji lub wymiany, spróbuj spuścic syf z reduktora i na nowo wyregulowac skład.

Opublikowano
  • Autor

mazut spuszczałem z reduktora jakies 600 km temu.Regulacja była 2 dni temu.Robi tak tylko na zimnym silniku jak temp. już troche wzrośnie jest oki.Może faktycznie membrany do wymiany?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ją też Mialem falujace obroty zmienilem podłączenie Reduktora bezposrednio pod nagrzewnice i Jest ok.Nawet zimny jak go przelacze ręcznie Jest ok może tu wina tkwi.

Opublikowano

Ja też miałem falujące obroty ale wina była nie w reduktorze tylko komputer jak robił mapę najpierw na benzynie a później na gazie to się nie zgrały, bo były rozbieżności w wartościach i trzeba było zrobić korektę i dolegliwość ustała całkowicie...

Opublikowano

Ja też miałem falujące obroty ale wina była nie w reduktorze tylko komputer jak robił mapę najpierw na benzynie a później na gazie to się nie zgrały, bo były rozbieżności w wartościach i trzeba było zrobić korektę i dolegliwość ustała całkowicie...

To jest II generacja nie IV:)

myślę że trzeba próbować regulować jak się nie da to pewnie reduktor do wymiany lub regeneracji, pod warunkiem ze kiedyś było dobrze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.