Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Falujące obroty


grucha1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam tak przypadłość w mojej audiczce jak rano odpalam auto na beznynie zminutke pochodzi i go przełączam na gaz jak jade to jjest oki gorzej jak muszę bieg zredukowac przed światłami albo przed skrętem to obroty masakrycznie spadają nawet zdarzyło mi sie że zgasł.(na benzynie tego nie ma)jak auto sie już rozgrzeje tak do tych 70 st.C wszystko ustaje i auto chodzi jak pszczółka.filtry nowe,przepustnica wyczyszczona,przepływomirz nowy,krokowy czysty,z reduktora mazut spuszczony,elektronika od lpg wymieniona.Instalacje mam II generacji reduktor Tomasetto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolot mam nawiercony i łyka powietrze ze środka,a wyjście z pod maski jest zasłoniete.a jak faluje tak faluje.najczesciej przy dojerzdzaniu do skrzyżowania gdy trzeba bieg zredukowac,po wcisnieciu sprzegła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor gazu musi się rozgrzać wtedy problem Ci zapewne mija.Tak było u mnie jak zmienilem podłączenie Reduktora problem znikl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniłeś podłączenie reduktora?Umnie dostaje ciełpy płyn odrazu a nie po otwarciu termostatu.Może go styropianem obłożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mam podłączony pod zasilanie nagrzewnicy to Jest dolny od Reduktora a drugi pod dolny od chłodnicy oleju to Jest powrót z Reduktora czyli górny. I problemu nie mam. Wcześniej mialem pod górny od chlodnicy oleju i dolny od chlodnicy plynu było bardzo źle bo omijał mi płyn Termostat i ciężko łapał 90stopni. A Ty jak masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne reduktor juz kwalifikuje sie do regeneracji lub wymiany, spróbuj spuścic syf z reduktora i na nowo wyregulowac skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazut spuszczałem z reduktora jakies 600 km temu.Regulacja była 2 dni temu.Robi tak tylko na zimnym silniku jak temp. już troche wzrośnie jest oki.Może faktycznie membrany do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją też Mialem falujace obroty zmienilem podłączenie Reduktora bezposrednio pod nagrzewnice i Jest ok.Nawet zimny jak go przelacze ręcznie Jest ok może tu wina tkwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem falujące obroty ale wina była nie w reduktorze tylko komputer jak robił mapę najpierw na benzynie a później na gazie to się nie zgrały, bo były rozbieżności w wartościach i trzeba było zrobić korektę i dolegliwość ustała całkowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem falujące obroty ale wina była nie w reduktorze tylko komputer jak robił mapę najpierw na benzynie a później na gazie to się nie zgrały, bo były rozbieżności w wartościach i trzeba było zrobić korektę i dolegliwość ustała całkowicie...

To jest II generacja nie IV:)

myślę że trzeba próbować regulować jak się nie da to pewnie reduktor do wymiany lub regeneracji, pod warunkiem ze kiedyś było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...