Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zacisk hamulcowy tylni z B6/B7 do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanie do znawców tematu. Czym różni się zacisk hamulcowy tylni z B6/B7 od zacisku tylnego z B5? Na pierwszy rzut oka inne jest "rozstawienie" ramion od ręcznego. Czy zacisk z B6/B7 podejdzie do B5?

Opublikowano

Zagadaj do kolegi devastation, on ma duże doświadczenie, ale z tego co mi wiadomo to ciężko coś tam z tyłu zrobić w B5.

Opublikowano

Witam

Mam pytanie do znawców tematu. Czym różni się zacisk hamulcowy tylni z B6/B7 od zacisku tylnego z B5? Na pierwszy rzut oka inne jest "rozstawienie" ramion od ręcznego. Czy zacisk z B6/B7 podejdzie do B5?

o jakiej średnicy tarczy mówimy ?????

zaciski od tarczy 245 i 255mm sa takie same alu

zacisk w B6/7 do tarczy 288 i 300mm są żeliwne i mozna je zapodac poprzez dystans do B5

ale bedzie to wygladac troche komicznie, tak jak tutaj:

http://postimage.org/image/o4u2j150/

http://postimage.org/image/o4xdlq4k/

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiamy o tarczy 245mm. Tylko i wyłącznie chodzi mi o ten rozmiar tarczy. Czyli zacisk z B6/B7 podejdzie bez żadnych przeróbek do B5? Przewód hamulcowy będzie pasował bez problemu?

Opublikowano

ale tarcze większej nie da się wsadzić niż 245mm?

Opublikowano
  • Autor

Tarcze ja mam 245 a zacisk który obecnie jest u mnie cieknie na ręcznym. Chcę kupić zacisk od B6 czy b7 bo są to rocznikowo młodsze modele i większe prawdopodobieństwo że używany zacisk wytrzyma dłużej.

Opublikowano

zacisk podchodzi p&p, do oski nie wrzucisz nic wiekszego, do Q podchodza hamulce od S4-ki

Opublikowano

zacisk podchodzi p&p, do oski nie wrzucisz nic wiekszego, do Q podchodza hamulce od S4-ki

A nie da się jakiejś piasty zmienić albo co aby zmienić te hample z tyłu?

Opublikowano

kiedys znalazlem na jakims niemieckim forum audi info o tym ze pakuja tąrcze 269mm z A6

Opublikowano

kiedys znalazlem na jakims niemieckim forum audi info o tym ze pakuja tąrcze 269mm z A6

A też tam jest takie rozwiązanie z tymi łożyskami stożkowymi? Polift nie miał czasem z tyłu tarczy osobno czy też jak w przedlifcie wraz z łożyskiem?

Opublikowano

tarcza jest razem z łozyskami tak jak w B5

Opublikowano

Szukałem w Etce i na allegro. Znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/tarcze-audi-a6-vw-pasat-tyl-wentylowane-trw-i1881289638.html

ale wszystkie te tacze są do wersji z q więc do ośki nie pasują. Fajnie byłoby coś wyrzeźbić z tymi hamplami z tyłu ale ja nie potrafię nic znaleźć.

Opublikowano

nie lepiej zmienic na auto z Q ???

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Albo mieć zawias od Q w ośce :kox: :kox:

Opublikowano

nie lepiej zmienic na auto z Q ???

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Lepiej ale jak już mam w ładnym stanie i wsadziłem też parę groszy to wolę jeszcze pojeździć tym co mam. Fajnie by było jednak poszaleć z jakimś nowym modem :naughty:

Opublikowano

nie lepiej zmienic na auto z Q ???

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

przy Q w B5 za dużego pola manewru też nie ma niestety :confused4:

Opublikowano

nie ma ?

Jak dobrze ogarniesz temat to spokojnie wrzucisz 345/269mm

troche przy tym mieszania w gaciach ale jest to zrobienia

Opublikowano

nie ma ?

Jak dobrze ogarniesz temat to spokojnie wrzucisz 345/269mm

troche przy tym mieszania w gaciach ale jest to zrobienia

gdybyś nie mieszkał na drugim krańcu to dawno byś miał tył mojego B5 do przerobienia :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty:

Ty myslisz ze nie mam co robic tylko jakies padaczki ???

Opublikowano

:decayed: :decayed: no ba ,

sorki za ot

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.