Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Jaka zbieżność dla 1 BA (AUDI A4 B6) USA


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!mam spory klopot bo ciagle mi sie wydaje ze mam zle zbieznosc ustawiona (jeszcze nie wiem czy opony beda lysawe z tego tytulu) ale zbyt mocno mna rzuca jak wieje *mimo wszystkich elementow sprawnych w zawieszeniu*

dodatkowo mam dziwne wrazenie ze samochod wylapuje wszystkie nierownosci (i na letnich i na zimowych oponach) jakby ciaga kierownice

pytanko:

Jaka zbieżność dla 1 BA (AUDI A4 B6) USA

czy ktos moze pomoc ? ustawialem w dwoch warsztatach i calkiem inaczej w jednym calkiem inaczej w drugim mi ustawlili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem ostatnio na zbieznosci i koles powiedzial ze mam -6 a powinno byc +20 nie wiem co maial na mysli ale nic mi nie ustawil bo nie dał rady ruszyc koncuwki w maglownicy (zapiekła sie).Wczoraj to rozruszałem i dzis podjade jeszcze raz na zbieznosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi

zbieno.th.png

i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"

0d25444789642a8dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi

zbieno.th.png

i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"

0d25444789642a8dmed.jpg

mialem robiona zbieznosc na 235/45/17 teraz mam 205/55/16 i chcialbym zeby auta nie rzucalo :) bo wiem ze kiedys tak mialem w innym aucie jak mialem zbieznosc przestawiona to jak zawialo auto zaczynalo myszkowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

Tez bylem ostatnio na zbieznosci i koles powiedzial ze mam -6 a powinno byc +20 nie wiem co maial na mysli ale nic mi nie ustawil bo nie dał rady ruszyc koncuwki w maglownicy (zapiekła sie).Wczoraj to rozruszałem i dzis podjade jeszcze raz na zbieznosc.

czesc

cos sie wyjasnilo ze zbieznoscia ? masz moze jakis wydruk ?[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 00:30_________________________________________________

Moze cos pomoze to info :wink4::arrow2:ZBIEZNOSC W B6 :)

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieznosc zrobiona ale wydruku niestety nie mam.Zlosciło mne wczesniej ze jak wpadalem w dolek to auto sie jakos dziwnie zachowywalo,a teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...