Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaki termostat


PAWELK226

Rekomendowane odpowiedzi

orginalny z aso :)

Dokładnie ori to ori od bidy może być Wahler czy jakoś tak to się piszę :tongue4: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:12_________________________________________________ok 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się przeżyć

Jeśli masz do wyboru wahlera za 40 zł a ori pewny z aso za 100 zł to się nie zastanawiaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie drażni temat ori termostatów. Nie mam wiedzy w tej kwestii i nie chcę na siłę podważać opinii innych ale co jest w tym urządzeniu takiego skomplikowanego, że wszyscy krzyczą ORI ORI ORI. Przecież to tylko termostat. Do innych pojazdów ludzie kupują zamienniki i jeżdżą a do audi nikt nie umie zrobić porządnego zamiennika???

Wiecie dlaczego pytam? Sprzedaje m.in. skutery, współpracuje z jedną z lepszych chińskich firm na naszym rynku, która dystrybuuje dwie marki pojazdów I jest ich właścicielem. Sytuacja wygląda tak, że do jednej marki tłok kosztuje 14zł a do drugiej 40, jak skończyły się tanie a był potrzebny do tanszego skutera to pracownik polecił nie czekać i wziąć ten za 40 "bo to to samo". A jak przypadkiem udało się podejrzeć ich narzut to wszyscy w firmie za głowę się złapaliśmy. 500-1000% na niektórych gratach (zwłaszcza "karoseria" :no: :no: :no:)

Najzwyczajniej nie stać mnie w tym momencie na ori ale jak czytam i czytam to się nieori trochę boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam dokładnie tak samo :P na vwgolf.pl wszyscy jeżdżą na wahlerze i są zadowoleni. W audi ten sam termostat w cudowny sposób okazuje się szajsem niewartym kasy. Mam wahlera i trzyma idealnie 90 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak krzysiek ;] kup se wahlera i bedziesz zadowolony wg mnie zadnej roznnicy nie bedziesz mial i znam wiele przypadkow ze te ori ori ori padaly nawet po 3 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co bronić, przereklamowane ciulstwo dzialajace tak samo. jezdze na wahlerze 2 sezon i zadnego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...