-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
aktualnie mam 50-53 i nie ruszam bo jest gitara
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
jak na razie to nie ruszałem bo się okazało że kąt ma ok
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
nie
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
pompa była zablokowana i koło na zero też ale nie blokowałem wałka
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
ale na znakach wszystko się zgadza jeszcze raz dzisiaj sprawdzałem
-
[B5 AFN] Problem z kątem wtrysku
Witam koledzy mam problem z kątem wtrysku w moim AFNie problem polega na tym że jak przesunę pompe max w strone silnika to pokazuje mi 31-33 i nie idzie już zwiększyć ma może ktoś pomysł co może być przyczyną i jak się z tym uporać dodam że tydzień temu był wymieniony rozrząd z góry dzięki za pomoc
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
siemka ile za rozrząd z pompą do AFNa
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
kolego nie wiem jak Ty ale jak ja czasami czytam te posty które mają po np. 15 stron a w nich jest jeden i ten sam temat walkowany od początku do końca kilka razy to aż mnie szlak trafia [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 11:11_________________________________________________do kolegi OLIVER
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
tak nie ma nasadek bo jak widać na zdjęciu kable są przykgęcane bo końcówka jest gwintowana a co do płynu to napewno poleci ale jak sprawnie to zrobisz to stracisz ze 2 serki ja w piątek wymieniałem i tyle mi wyleciało [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 10:59_________________________________________________to link do takiej świecy http://www.mister-auto.pl/pl/wieca-arowa/beru-0100226173_g243_a0110100226173.html[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 11:03_________________________________________________lub znajdź sobie odpowiednik z boscha
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
kolego to co zaznaczyłeś na zdjęciu to są właśnie świece podgrzewające płyn chłodniczy
-
[B5 APU] LPG się wyłącza przy przyśpieszanu.
kolego jeżeli filtr fazy lotnej masz ok to na bank reduktor do wymiany bo nie podaje takiej ilości gazu jak twoje auto potrzebuje i jak będziesz kupował następny to radził bym żeby miał jakieś 30 kucy zapasu np dp 180 km
-
[B5 AJM] Świece żarowe
ja używam beru już drugi rok i moim zdniem dają rade podgrzewam raz i pali od strzała
-
[B5 AFN] Przeplywomierz
ja śmigam do tej pory na zamienniku i daje rade tylko że kosztował 250
-
[B5 AFN] Jaki termostat
no tak ale ten ori to tylko w aso czy można do kupić w sklepie
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
:mysli: :good:
PAWELK226
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta