Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWELK226

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. aktualnie mam 50-53 i nie ruszam bo jest gitara
  2. jak na razie to nie ruszałem bo się okazało że kąt ma ok
  3. nie
  4. pompa była zablokowana i koło na zero też ale nie blokowałem wałka
  5. ale na znakach wszystko się zgadza jeszcze raz dzisiaj sprawdzałem
  6. Witam koledzy mam problem z kątem wtrysku w moim AFNie problem polega na tym że jak przesunę pompe max w strone silnika to pokazuje mi 31-33 i nie idzie już zwiększyć ma może ktoś pomysł co może być przyczyną i jak się z tym uporać dodam że tydzień temu był wymieniony rozrząd z góry dzięki za pomoc
  7. siemka ile za rozrząd z pompą do AFNa
  8. kolego nie wiem jak Ty ale jak ja czasami czytam te posty które mają po np. 15 stron a w nich jest jeden i ten sam temat walkowany od początku do końca kilka razy to aż mnie szlak trafia [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 11:11_________________________________________________do kolegi OLIVER
  9. tak nie ma nasadek bo jak widać na zdjęciu kable są przykgęcane bo końcówka jest gwintowana a co do płynu to napewno poleci ale jak sprawnie to zrobisz to stracisz ze 2 serki ja w piątek wymieniałem i tyle mi wyleciało [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 10:59_________________________________________________to link do takiej świecy http://www.mister-auto.pl/pl/wieca-arowa/beru-0100226173_g243_a0110100226173.html[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 11:03_________________________________________________lub znajdź sobie odpowiednik z boscha
  10. kolego to co zaznaczyłeś na zdjęciu to są właśnie świece podgrzewające płyn chłodniczy
  11. kolego jeżeli filtr fazy lotnej masz ok to na bank reduktor do wymiany bo nie podaje takiej ilości gazu jak twoje auto potrzebuje i jak będziesz kupował następny to radził bym żeby miał jakieś 30 kucy zapasu np dp 180 km
  12. PAWELK226 odpowiedział(a) na grafi temat w 1.9TDI
    ja używam beru już drugi rok i moim zdniem dają rade podgrzewam raz i pali od strzała
  13. ja śmigam do tej pory na zamienniku i daje rade tylko że kosztował 250
  14. PAWELK226 odpowiedział(a) na PAWELK226 temat w 1.9TDI
    no tak ale ten ori to tylko w aso czy można do kupić w sklepie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.