Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pomka spryskiwaczy


zibizz1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno kupiłem moje pierwsze audi a4. Wszystko Ok chodzi świetnie cena w porządku. Normalnie luksior. Ale tydzień po zakupie zorientowałem się ze nie mam zbiornika do spryskiwaczy ZONK:) Zbiornik już mam ale nie pasuje mi wtyczka do pompki. i tu moje pytanie. Czy kupić pompkę z dwoma wyjściami czy z jednym?? Podaje linki do porównania:

http://www.allegro.pl/item320791501_nowa_pompka_spryskiwacza_bmw_vw_mercedes_1j6955651.html

http://www.allegro.pl/item326232186_nowa_pompka_spryskiwacza_bmw_vw_mercedes_1j5955651.html

Nie wiem gdzie są przewody. Na razie znalazłem wtyczkę i jeden karbowany plastikowy(ale nie wiem czy to ten). Spryskiwacze mam 2 na masce z przodu i jeden w tylnej wycieraczce. Jak rozbiorę go żeby zamontować zbiornik to się okaże co z przewodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwoma jedno na przednią szybę drugie na tylną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już chyba kapuje z dwoma jest do avanta a z jednym do sedana, bo w sedanie nie ma tylnej wycieraczki i spryskiwacza.

_________________________________________________

EDIT

Nie wiecie może czy przewodzik do tylnego spryskiwacza biegnie górą czy dołem tzn nad drzwiami czy pod drzwiami?

I czy jak spryskuje się szyby to dwie na raz czy można osobno?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupywalem identyczna jak nr.2 na zdjeciach w IC za 30zl do afn z 97r. czyli do twojego tez bedzie 2

PS.POMPKA JEST NA 2 PINY(bo sa tez 3 pinowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tez czy przypadkiem nie masz zbiorniczka do plynu tylniej wycieraczki z tylu po prawej stronie (po otwarciu klapki bedziesz widzial - pod pompka od centralnego) - niektore Avanty tak mialy. Jesli kupiles przedni zbiorniczek to zobacz czy nie jest on przygotowany pod pompke z czujnikiem poziomu - bedzie wtedy mial dodatkowy otwor. Byly tez pompki z okragla wtyczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...