Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o ustalenie części do wymiany


electrofinger

Rekomendowane odpowiedzi

Więc puka mi coś głucho z lewej strony z przodu. Mechanik na słuch stwierdził że to nie przeguby ani wahacze lecz łożysko. Diagnosta powiedział to samo. Jadąc do mechanika na wymianę chciałbym mieć wszystko co można wymienić tzn. co może być uszkodzone. Powiedzcie mi po prostu co tam siedzi pod spodem - foto w załączniku.

zawiecha_prz_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć te dwie śrubki (zaznaczone na żółto) i zobaczysz co tam jest

f4b0c567374b1c08m.jpg

pod spodem jest gumowa poduszka amorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć te dwie śrubki (zaznaczone na żółto) i zobaczysz co tam jest

pod spodem jest gumowa poduszka amorka

Zdjęcie jest poglądowe, znalezione gdzieś na forum. Autem jeżdżę i nic nie jest zdemontowane. Części chcę kupić zanim pojadę do mechanika. Pytanie bonusowe: poduszka czy łożysko? Czy to i to? Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamnie malozyska bo amor nie jest skretnyjak wmcpersonie. Tylko poduszka tam sie znajduje i nic poza tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA mówi że tam jest łożysko 4d0 412 377 f ale wygląda to jak poduszka, tylko guma.

Ktoś rozkręcał ? Jest tam jakieś łożysko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETKA mówi że tam jest łożysko 4d0 412 377 f ale wygląda to jak poduszka, tylko guma.

Ktoś rozkręcał ? Jest tam jakieś łożysko ?

ja to rozkręcam min 2 razy do roku :>

tam jest tylko część gumowa i nazywa się ją albo łożysko albo poduszka, a wygląda tak (na 3 zdjęciu)

http://moto.allegro.pl/gwint-kw-audi-a4-b5-avant-combi-i1935154023.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja ostatnio wymieniałem amorki z tyłu i coś mi zaczęlo stukać i wogóle jakieś takie dziwne ogłosy jakby guma trzeszczała no i niby z mechanikiem uznaliśmy że to te gumy, drogie są ? Ciężko jest z ich wymianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest jeszcze łatwiej niż z przodu, żaden problem, na forum masz fotostory jak wyciągnąć tylne amorki a gumy nawet w ASO nie są drogie. Z tego co pamiętam to było coś około 15-30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy wymianie amorków z przodu wymienia się też te gumy? są tam jeszcze jakieś pierdółki do wymiany coby wszystko za jednym razem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te gumy są dobre to można nie wymieniać, ale z drugiej strony po tylu latach.

Niewielki koszt więc ja bym wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Tom77 ma te łożyska/gumy gorne amorkow przod Lema nr 17662 01, zaraz je pewnie bede zamawial bo u mnie nawala przy ostrzejszych hamowaniach i obstawiam ze to ono, co do kosztu to taniocha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...