Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prośba o ustalenie części do wymiany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc puka mi coś głucho z lewej strony z przodu. Mechanik na słuch stwierdził że to nie przeguby ani wahacze lecz łożysko. Diagnosta powiedział to samo. Jadąc do mechanika na wymianę chciałbym mieć wszystko co można wymienić tzn. co może być uszkodzone. Powiedzcie mi po prostu co tam siedzi pod spodem - foto w załączniku.

zawiecha_prz_d.jpg

Opublikowano

odkręć te dwie śrubki (zaznaczone na żółto) i zobaczysz co tam jest

f4b0c567374b1c08m.jpg

pod spodem jest gumowa poduszka amorka

Opublikowano
  • Autor

odkręć te dwie śrubki (zaznaczone na żółto) i zobaczysz co tam jest

pod spodem jest gumowa poduszka amorka

Zdjęcie jest poglądowe, znalezione gdzieś na forum. Autem jeżdżę i nic nie jest zdemontowane. Części chcę kupić zanim pojadę do mechanika. Pytanie bonusowe: poduszka czy łożysko? Czy to i to? Coś jeszcze?

Opublikowano

tamnie malozyska bo amor nie jest skretnyjak wmcpersonie. Tylko poduszka tam sie znajduje i nic poza tym :)

Opublikowano

Czemu nie zrobisz tak że pojedz\iesz do dobrego warsztatu który ci sprawdzi co i jak i da części??

Opublikowano

ETKA mówi że tam jest łożysko 4d0 412 377 f ale wygląda to jak poduszka, tylko guma.

Ktoś rozkręcał ? Jest tam jakieś łożysko ?

Opublikowano

Tak jak już wcześniej koledzy napisali, nie ma tam żadnego łożyska, tylko guma.

Opublikowano

ETKA mówi że tam jest łożysko 4d0 412 377 f ale wygląda to jak poduszka, tylko guma.

Ktoś rozkręcał ? Jest tam jakieś łożysko ?

ja to rozkręcam min 2 razy do roku :>

tam jest tylko część gumowa i nazywa się ją albo łożysko albo poduszka, a wygląda tak (na 3 zdjęciu)

http://moto.allegro.pl/gwint-kw-audi-a4-b5-avant-combi-i1935154023.html

Opublikowano

koledzy ja ostatnio wymieniałem amorki z tyłu i coś mi zaczęlo stukać i wogóle jakieś takie dziwne ogłosy jakby guma trzeszczała no i niby z mechanikiem uznaliśmy że to te gumy, drogie są ? Ciężko jest z ich wymianą?

Opublikowano

Z tyłu jest jeszcze łatwiej niż z przodu, żaden problem, na forum masz fotostory jak wyciągnąć tylne amorki a gumy nawet w ASO nie są drogie. Z tego co pamiętam to było coś około 15-30zł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli przy wymianie amorków z przodu wymienia się też te gumy? są tam jeszcze jakieś pierdółki do wymiany coby wszystko za jednym razem zrobić?

Opublikowano

Jeżeli te gumy są dobre to można nie wymieniać, ale z drugiej strony po tylu latach.

Niewielki koszt więc ja bym wymienił.

Opublikowano

kolega Tom77 ma te łożyska/gumy gorne amorkow przod Lema nr 17662 01, zaraz je pewnie bede zamawial bo u mnie nawala przy ostrzejszych hamowaniach i obstawiam ze to ono, co do kosztu to taniocha

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.