Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czujnik cofania


chmiellukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj dane auta rocznik silnik. Bo w profilu masz auto z 1997 roku a pytasz o B7.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według win to auto 1,9tdi rok modelowy 2005.

012 919 823 F przełącznik do świateł cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz wypiąć któregoś i zobaczyć na nadruku ? najszybciej dopasować. Są tez ludzie na allegro którzy dopasują Ci czujnik do twojego samochodu. ja tak kupowałem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, faktycznie kiedyś jak miałem golfa też tu byłem zalogowany, pisząc b7 miałem na myśli a4 z 2005r z silnikiem bke,avant, oczywiście że mogę przeczytać nadruk z czujników, które mam, tylko wiąże się to z demontażem zderzaka, a to już nie taka szybka sprawa, dzwoniłem do serwisu ale niestety nie udzielili mi takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, faktycznie kiedyś jak miałem golfa też tu byłem zalogowany, pisząc b7 miałem na myśli a4 z 2005r z silnikiem bke,avant, oczywiście że mogę przeczytać nadruk z czujników, które mam, tylko wiąże się to z demontażem zderzaka, a to już nie taka szybka sprawa, dzwoniłem do serwisu ale niestety nie udzielili mi takiej informacji.

Jak wejdziesz na kanał to bez demontażu dostniesz się do 2 srodkowych czujników. ja wymieniałem jeden. i nic nie zmieniałem. poszukam czy mi sie nie wala jeszce stary i moze z niego zczytam numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik PDC dla B7 to 7H0919275D lub 7H0919275A, oba pasują

niskie temperatury im nie służą, moje w zimę raz działają, a raz nie... VAG pokazuje uszkodzenie, a na drugi dzień działa

możesz spróbować go przeczyścić i osuszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...